XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.09.2016 19:00 Šamot 65 - Vojvodina 23:23
2 17.09.2016 18:00 Vojvodina - Sloga 34:30
3 21.09.2016 17:00 Partizan - Vojvodina 27:26
4 24.09.2016 18:30 Vojvodina - Rudar 31:28
5 01.10.2016 19:00 Jugović - Vojvodina 26:29
6 08.10.2016 18:00 Vojvodina - Morava 39:28
7 15.10.2016 20:00 Dinamo - Vojvodina 25:28
8 22.10.2016 18:45 Vojvodina - Spartak Vojput 22:20
9 30.10.2016 17:00 Crvena zvezda - Vojvodina 24:23
10 13.11.2016 17:00 Vojvodina - Metaloplastika 30:22
11 19.11.2016 18:00 Požarevac - Vojvodina 26:32
12 27.11.2016 17:00 Vojvodina - Šamot 65 32:30
13 03.12.2016 19:00 Sloga - Vojvodina 24:30
14 07.12.2016 17:00 Vojvodina - Partizan 31:23
15 10.12.2016 19:00 Rudar - Vojvodina 28:29
16 11.02.2017 18:50 Vojvodina - Jugović 39:26
17 18.02.2017 19:00 Morava - Vojvodina 31:30
18 25.02.2017 18:00 Vojvodina - Dinamo 27:23
19 04.03.2017 18:50 Spartak Vojput - Vojvodina 23:26
20 11.03.2017 18:50 Vojvodina - Crvena zvezda 29:27
21 19.03.2017 17:00 Metaloplastika - Vojvodina 34:31
22 25.03.2017 18:50 Vojvodina - Požarevac 31:34
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Off Vojvodina 22 16 1 5 33
2 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Off Crvena zvezda 22 15 2 5 32
3 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Off Spartak Vojput 22 15 1 6 31
4 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Off Dinamo 22 15 1 6 31
5 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Off Sloga 22 13 1 8 27
6 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Off Šamot 65 22 12 2 8 26
7 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Out Rudar 22 7 5 10 19
8 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Out Partizan 22 7 4 11 18
9 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Out Metaloplastika 22 7 3 12 17
10 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Out Požarevac 22 5 4 13 14
11 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Out Morava 22 4 3 15 11
12 Doigravanje (Play Off) SRLS Play Out Jugović 22 2 1 19 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu