XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 17:30 Mačva - Sloboda (U) 0:0
2 22.08.2009 17:30 Sloboda (U) - Metalac (K) 2:1
3 29.08.2009 17:00 Vujić voda - Sloboda (U) 1:1
4 05.09.2009 16:30 Sloboda (U) - FAP 3:0
5 12.09.2009 16:30 Rudar (K) - Sloboda (U) 2:1
6 19.09.2009 16:00 Sloboda (U) - Železničar 2:0
7 27.09.2009 16:00 Šumadija (A) - Sloboda (U) 1:2
8 03.10.2009 15:30 Sloboda (U) - Šumadija Radnički 1923 2:0
9 11.10.2009 15:30 Radnički Stobeks - Sloboda (U) 0:1
10 17.10.2009 15:00 Sloga (P) - Sloboda (U) 1:4
11 24.10.2009 15:00 Sloboda (U) - Budućnost (V) 2:0
12 31.10.2009 13:30 Jedinstvo - Sloboda (U) 0:1
13 07.11.2009 13:30 Sloboda (U) - Sloboda (Č) 1:1
14 14.11.2009 13:00 Sloga (PM) - Sloboda (U) 1:2
15 21.11.2009 13:00 Sloboda (U) - Morava (VP) 3:0
16 20.03.2010 14:30 Sloboda (U) - Mačva 0:2
17 27.03.2010 14:30 Metalac (K) - Sloboda (U) 1:0
18 03.04.2010 14:30 Sloboda (U) - Vujić voda 1:0
19 10.04.2010 15:30 FAP - Sloboda (U) 1:0
20 14.04.2010 15:30 Sloboda (U) - Rudar (K) 2:0
21 18.04.2010 15:30 Železničar - Sloboda (U) 2:1
22 24.04.2010 16:00 Sloboda (U) - Šumadija (A) 3:0
23 28.04.2010 16:00 Šumadija Radnički 1923 - Sloboda (U) 1:0
24 01.05.2010 16:00 Sloboda (U) - Radnički Stobeks 0:0
25 08.05.2010 16:30 Sloboda (U) - Sloga (P) 4:2
26 12.05.2010 16:30 Budućnost (V) - Sloboda (U) 3:1
27 15.05.2010 16:30 Sloboda (U) - Jedinstvo 1:2
28 23.05.2010 17:00 Sloboda (Č) - Sloboda (U) 2:1
29 30.05.2010 17:00 Sloboda (U) - Sloga (PM) 0:1
30 06.06.2010 17:00 Morava (VP) - Sloboda (U) 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Šumadija Radnički 1923 30 21 6 3 69
2 Mačva 30 20 7 3 67
3 Sloboda (U) 30 16 4 10 52
4 Sloga (PM) 30 12 7 11 43
5 Rudar (K) 30 12 7 11 43
6 Vujić voda 30 13 4 13 43
7 Železničar 30 11 8 11 41
8 Sloboda (Č) 30 10 10 10 40
9 Jedinstvo 30 11 6 13 39
10 Sloga (P) 30 12 3 15 39
11 Šumadija (A) 30 11 5 14 38
12 Radnički Stobeks 30 11 4 15 37
13 FAP 30 9 10 11 37
14 Budućnost (V) 30 11 3 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Morava" Metalac (K) 30 7 7 16 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Dunav" Morava (VP) 30 6 3 21 21
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu