XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Vojvodina - Obilić 4:2
2 Železnik - Vojvodina 2:2
3 Vojvodina - Crvena Zvezda 1:3
4 OFK Beograd - Vojvodina 2:0
5 Vojvodina - Borac 1:0
6 Vojvodina - Zemun 1:0
7 Zeta - Vojvodina 1:0
8 Vojvodina - Hajduk Lemić 1:1
9 Čukarički - Vojvodina 1:1
10 Vojvodina - Sutjeska 3:0
11 Partizan - Vojvodina 1:0
12 Vojvodina - Hajduk K 1:1
13 Smederevo - Vojvodina 1:0
14 Vojvodina - Radnički N.B 2:1
15 Buducnost P - Vojvodina 3:1
16 Obilić - Vojvodina 1:0
17 Vojvodina - Železnik 2:0
18 Crvena Zvezda - Vojvodina 3:0
19 Vojvodina - OFK Beograd 0:1
20 Borac - Vojvodina 3:0
21 Zemun - Vojvodina 0:0
22 Vojvodina - Zeta 2:2
23 Hajduk Lemić - Vojvodina 0:1
24 Vojvodina - Čukarički 1:0
25 Sutjeska - Vojvodina 1:1
26 Vojvodina - Partizan 1:3
27 Hajduk K - Vojvodina 2:0
28 Vojvodina - Smederevo 2:0
29 Radnički N.B - Vojvodina 1:1
30 Vojvodina - Buducnost P 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 30 25 5 0 80
2 Crvena Zvezda 30 23 5 2 74
3 Zeta 30 18 5 7 59
4 OFK Beograd 30 16 2 12 50
5 Zemun 30 12 7 11 43
6 Buducnost P 30 12 5 13 41
7 Hajduk K 30 10 9 11 39
8 Vojvodina 30 10 8 12 38
9 Beleška: Ne postoje inforamcije o daljim takmičenjima ovog kluba Železnik 30 11 5 14 38
10 Smederevo 30 9 10 11 37
11 Obilić 30 10 6 14 36
12 Beleška: prelazi u Srpsku ligu Beograd Radnički N.B 30 10 5 15 35
13 Borac 30 9 7 14 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Čukarički 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sutjeska 30 5 7 18 22
16 Beleška: prelazi u Srpsku ligu Beograd Hajduk Lemić 30 2 6 22 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu