XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.10.2009 20:00 Cibona - Široki HT Eronet 85:65
2 14.10.2009 18:00 Partizan - Cibona 51:64
3 17.10.2009 17:00 Cibona - FMP 75:59
4 24.10.2009 19:00 Cibona - Helios 98:66
5 01.11.2009 17:00 Hemofarm Štada - Cibona 94:96
6 07.11.2009 19:00 Cibona - Zadar 68:65
7 14.11.2009 17:00 Bosna ASA BHT - Cibona 55:80
8 17.11.2009 18:00 Cibona - Budućnost m:tel 79:54
9 21.11.2009 18:00 Crvena Zvezda - Cibona 72:51
10 28.11.2009 19:00 Cibona - Zagreb CO 113:76
11 06.12.2009 20:00 Union Olimpija - Cibona 71:63
12 13.12.2009 18:00 Cibona - Radnički 92:55
13 20.12.2009 18:00 Cedevita - Cibona 72:87
14 23.12.2009 20:15 Široki HT Eronet - Cibona 72:83
15 10.01.2010 16:15 Cibona - Partizan 69:59
16 16.01.2010 18:00 FMP - Cibona 95:71
17 20.01.2010 19:00 Helios - Cibona 59:73
18 24.01.2010 17:00 Cibona - Hemofarm Štada 55:57
19 31.01.2010 20:00 Zadar - Cibona 87:92
20 07.02.2010 18:00 Cibona - Bosna ASA BHT 87:62
21 13.02.2010 18:00 Budućnost m:tel - Cibona 62:72
22 27.02.2010 19:15 Cibona - Crvena Zvezda 82:79
23 06.03.2010 20:00 Zagreb CO - Cibona 76:87
24 14.03.2010 18:00 Cibona - Union Olimpija 59:85
25 17.03.2010 18:00 Radnički - Cibona 72:64
26 20.03.2010 18:00 Cibona - Cedevita 93:82
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Cibona 26 20 6 46
2 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Partizan 26 20 6 46
3 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Hemofarm Štada 26 17 9 43
4 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Union Olimpija 26 15 11 41
5 Budućnost m:tel 26 15 11 41
6 Zagreb CO 26 14 12 40
7 Cedevita 26 13 13 39
8 Zadar 26 13 13 39
9 Crvena Zvezda 26 11 15 37
10 Široki HT Eronet 26 11 15 37
11 Radnički 26 11 15 37
12 Beleška: u narednoj sezoni igraće u Košarkaškoj ligi Srbije FMP 26 10 16 36
13 Bosna ASA BHT 26 6 20 32
14 Helios 26 6 20 32
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu