XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.10.2003 Sinalko Spartak - Beograd 82:87
2 18.10.2003 Beograd - Lavovi 063 90:73
3 25.10.2003 Sloga Favorit V.M. - Beograd 90:79
4 02.11.2003 Beograd - Partizan Mobtel 68:91
5 08.11.2003 Zastava - Beograd 68:105
6 15.11.2003 Beograd - Ergonom Best 80:89
7 22.11.2003 NIS Vojvodina - Beograd 93:84
8 29.11.2003 Beograd - Atlas 69:62
9 06.12.2003 Mašinac - Beograd 101:87
10 13.12.2003 Hemofarm - Beograd 73:69
11 21.12.2003 Beograd - Zdravlje 99:86
12 10.01.2004 Beograd - Sinalko Spartak 84:66
13 17.01.2004 Lavovi 063 - Beograd 92:82
14 24.01.2004 Beograd - Sloga Favorit V.M. 80:78
15 01.02.2004 Partizan Mobtel - Beograd 94:77
16 07.02.2004 Beograd - Zastava 118:74
17 14.02.2004 Ergonom Best - Beograd 94:83
18 25.02.2004 Beograd - NIS Vojvodina 84:86
19 27.02.2004 Atlas - Beograd 76:77
20 07.03.2004 Beograd - Mašinac 100:74
21 13.03.2004 Beograd - Hemofarm 69:91
22 19.03.2004 Zdravlje - Beograd 89:77
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Efes Pils Superliga Partizan Mobtel 22 20 2 42
2 Prelazi u ligu višeg ranga Efes Pils Superliga Hemofarm 22 19 3 41
3 Prelazi u ligu višeg ranga Efes Pils Superliga NIS Vojvodina 22 17 5 39
4 Prelazi u ligu višeg ranga Efes Pils Superliga Lavovi 063 22 12 10 34
5 Sloga Favorit V.M. 22 12 10 34
6 Zdravlje 22 11 11 33
7 Beograd 22 10 12 32
8 Atlas 22 10 12 32
9 Ergonom Best 22 8 14 30
10 Mašinac 22 8 14 30
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Sinalko Spartak 22 4 18 26
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Zastava 22 1 21 23
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu