XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2016 17:00 Vratarnica - Trebič 2:4
2 28.08.2016 17:00 Trebič - Osnić 2:3
3 04.09.2016 16:30 ŠSK - Trebič 2:0
4 11.09.2016 16:30 Trebič - Bučje Topla 6:0
5 18.09.2016 16:00 OFK Grlište - Trebič 4:0
6 26.06.2016 16:00 Trebič - Graničar 1:4
7 01.10.2016 15:30 OFK Knjaz - Trebič 6:0
8 09.10.2016 15:30 Trebič - Radnički (L) 0:3
9 16.10.2016 15:00 Sloga - Trebič 0:7
10 23.10.2016 14:30 Trebič - Malinik 1:1
11 30.10.2016 14:00 Kablovi - Trebič 4:0
12 06.11.2016 14:00 Omladinac - Trebič 2:2
13 13.11.2016 14:00 Trebič - Midžor 4:1
14 19.11.2016 13:00 Rudar (G) - Trebič 3:0
15 26.11.2016 13:00 Trebič - Rgotina 1:0
16 19.03.2017 Trebič - Vratarnica 3:1
17 26.03.2017 Osnić - Trebič 5:0
18 02.04.2017 Trebič - ŠSK 3:2
19 09.04.2017 16:00 Bučje Topla - Trebič 1:3
20 26.04.2017 16:30 Trebič - OFK Grlište 1:1
21 23.04.2017 Graničar - Trebič 3:1
22 24.05.2017 17:00 Trebič - OFK Knjaz 2:0
23 07.05.2017 Radnički (L) - Trebič 4:0
24 10.05.2017 Trebič - Sloga 3:0
25 14.05.2017 Malinik - Trebič 1:2
26 21.05.2017 17:00 Trebič - Kablovi 0:2
27 28.05.2017 Trebič - Omladinac 2:0
28 01.06.2017 Midžor - Trebič 6:1
29 04.06.2017 Trebič - Rudar (G) 3:0
30 10.06.2017 17:30 Rgotina - Trebič 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Kablovi 30 22 2 6 68
2 OFK Grlište 30 21 4 5 67
3 OFK Knjaz 30 19 4 7 61
4 Osnić 30 18 4 8 58
5 ŠSK 30 17 5 8 56
6 Radnički (L) 30 15 5 10 50
7 Malinik 30 15 4 11 49
8 Graničar 30 14 3 13 45
9 Trebič 30 14 3 13 45
10 Rudar (G) (-1) 30 12 5 13 40
11 Midžor 30 13 1 16 40
12 Omladinac 30 10 5 15 35
13 Rgotina (-1) 30 10 3 17 32
14 Sloga 30 6 4 20 22
15 Vratarnica 30 2 4 24 10
16 Bučje Topla (-1) 30 3 2 25 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu