XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 Sopot - BSK Batajnica 3:1
2 20.08.2016 17:00 Sopot - Žarkovo 0:1
3 27.08.2016 16:30 Teleoptik - Sopot 2:1
4 03.09.2016 16:30 Sopot - BASK 0:1
5 10.09.2016 11:00 GSP Polet - Sopot 0:1
6 17.09.2016 16:00 Sopot - Brodarac 1947 1:0
7 24.09.2016 15:30 Rakovica - Sopot 1:5
8 01.10.2016 15:30 Sopot - Crvena Zvezda 2:1
9 09.10.2016 11:00 Prva Iskra - Sopot 1:1
10 15.10.2016 14:30 Sopot - Dorćol 2:0
11 22.10.2016 13:30 Radnički (NB) - Sopot 0:1
12 29.10.2016 13:30 Sopot - Stepojevac Vaga 2:2
13 05.11.2016 13:30 Radnički (O) - Sopot 1:2
14 12.11.2016 13:00 Sopot - IMT 2:0
15 20.11.2016 11:00 Grafičar - Sopot 1:1
16 12.03.2017 14:30 BSK Batajnica - Sopot 2:1
17 19.03.2017 11:00 Žarkovo - Sopot 5:1
18 05.04.2017 16:00 Sopot - Teleoptik 0:1
19 01.04.2017 10:00 BASK - Sopot 1:3
20 08.04.2017 16:00 Sopot - GSP Polet 2:2
21 12.04.2017 16:00 Brodarac 1947 - Sopot 5:1
22 15.04.2017 16:00 Sopot - Rakovica 1:0
23 23.04.2017 16:00 Crvena Zvezda - Sopot 1:0
24 29.04.2017 16:30 Sopot - Prva Iskra 0:0
25 07.05.2017 11:00 Dorćol - Sopot 2:1
26 13.05.2017 16:30 Sopot - Radnički (NB) 3:0
27 17.05.2017 16:30 Stepojevac Vaga - Sopot 3:2
28 20.05.2017 16:30 Sopot - Radnički (O) 2:4
29 28.05.2017 17:00 IMT - Sopot 0:1
30 04.06.2017 17:00 Sopot - Grafičar 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Teleoptik 30 19 5 6 62
2 BSK Batajnica 30 16 7 7 55
3 IMT 30 16 4 10 52
4 Žarkovo 30 14 7 9 49
5 Grafičar 30 13 6 11 45
6 Sopot 30 13 5 12 44
7 Brodarac 1947 30 13 5 12 44
8 Prva Iskra 30 12 8 10 44
9 Radnički (NB) 30 13 5 12 44
10 Radnički (O) 30 12 7 11 43
11 Dorćol 30 11 10 9 43
12 Stepojevac Vaga 30 12 6 12 42
13 BASK 30 10 11 9 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Crvena Zvezda 30 8 7 15 31
15 GSP Polet 30 5 6 19 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Rakovica 30 2 3 25 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu