XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 LSK Laćarak - Hajduk (B) 3:1
2 20.08.2016 17:00 Jedinstvo (SP) - LSK Laćarak 0:0
3 28.08.2016 16:30 LSK Laćarak - Kupinovo 1:0
4 03.09.2016 16:30 Veternik - LSK Laćarak 1:2
5 11.09.2016 16:00 LSK Laćarak - Kabel 1:0
6 18.09.2016 16:00 LSK Laćarak - Sloga 3:1
7 24.09.2016 15:30 ŽSK - LSK Laćarak 0:2
8 02.10.2016 15:30 LSK Laćarak - Hajduk (Č) 0:2
9 08.10.2016 15:00 Sremac Vojka - LSK Laćarak 1:0
10 16.10.2016 15:00 LSK Laćarak - Index 1:0
11 23.10.2016 14:00 Hajduk 1925 Podunavac - LSK Laćarak 1:0
12 30.10.2016 13:30 LSK Laćarak - Mladost (BJ) 0:3
13 06.11.2016 10:00 Sofeks - LSK Laćarak 2:1
14 13.11.2016 13:00 LSK Laćarak - Slavija 1:1
15 20.11.2016 13:00 Borac - LSK Laćarak 2:1
16 12.03.2017 14:30 Hajduk (B) - LSK Laćarak 3:0
17 19.03.2017 14:30 LSK Laćarak - Jedinstvo (SP) 2:1
18 26.03.2017 15:00 Kupinovo - LSK Laćarak 2:1
19 02.04.2017 15:30 LSK Laćarak - Veternik 3:1
20 09.04.2017 10:00 Kabel - LSK Laćarak 3:0
21 12.04.2017 16:00 Sloga - LSK Laćarak 1:1
22 16.04.2017 16:00 LSK Laćarak - ŽSK 3:0
23 23.04.2017 16:00 Hajduk (Č) - LSK Laćarak 6:2
24 29.04.2017 16:30 LSK Laćarak - Sremac Vojka 2:1
25 07.05.2017 10:00 Index - LSK Laćarak 3:2
26 14.05.2017 16:30 LSK Laćarak - Hajduk 1925 Podunavac 0:3
27 17.05.2017 16:30 Mladost (BJ) - LSK Laćarak 6:0
28 21.05.2017 16:30 LSK Laćarak - Sofeks 4:0
29 28.05.2017 17:00 Slavija - LSK Laćarak 1:1
30 04.06.2017 17:00 LSK Laćarak - Borac 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga VojvodinaSrpska liga Vojvodina Mladost (BJ) 30 23 3 4 72
2 Kabel 30 18 6 6 60
3 Jedinstvo (SP) 30 19 3 8 60
4 Hajduk 1925 Podunavac 30 18 6 6 60
5 Sloga 30 16 5 9 53
6 Hajduk (Č) 30 15 8 7 53
7 Index 30 16 4 10 52
8 Sremac Vojka 30 14 3 13 45
9 LSK Laćarak 30 12 5 13 41
10 Borac (-1) 30 11 7 12 39
11 Hajduk (B) 30 11 4 15 37
12 Kupinovo 30 9 5 16 32
13 Slavija 30 6 8 16 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Novosadska liga Sofeks 30 6 7 17 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Novosadska liga ŽSK 30 5 0 25 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Novosadska liga Veternik 30 2 4 24 10
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu