XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Temnić 1924 - Jedinstvo (B) 2:1
2 20.08.2016 17:00 Dunav - Temnić 1924 1:3
3 28.08.2016 16:30 Temnić 1924 - Moravac Orion 1:1
4 04.09.2016 16:30 Temnić 1924 - Jedinstvo (P) 3:0
5 10.09.2016 16:00 Radnički (S) - Temnić 1924 1:3
6 18.09.2016 16:00 Temnić 1924 - Tabane 1970 1:0
7 25.09.2016 15:30 Pukovac - Temnić 1924 1:1
8 02.10.2016 15:30 Temnić 1924 - Vlasina 2:0
9 08.10.2016 15:00 Sloga (D) - Temnić 1924 0:1
10 16.10.2016 15:00 Temnić 1924 - Timok 1:0
11 22.10.2016 14:00 Trstenik PPT - Temnić 1924 2:3
12 30.10.2016 14:00 Temnić 1924 - Car Konstantin 3:2
13 06.11.2016 13:30 Radan - Temnić 1924 1:1
14 13.11.2016 13:30 Temnić 1924 - OFK Sinđelić 2:1
15 20.11.2016 13:00 Ozren - Temnić 1924 2:4
16 11.03.2017 15:00 Jedinstvo (B) - Temnić 1924 0:0
17 19.03.2017 15:00 Temnić 1924 - Dunav 2:0
18 26.03.2017 15:00 Moravac Orion - Temnić 1924 2:0
19 01.04.2017 16:00 Jedinstvo (P) - Temnić 1924 0:1
20 09.04.2017 16:00 Temnić 1924 - Radnički (S) 2:2
21 12.04.2017 16:00 Tabane 1970 - Temnić 1924 1:3
22 15.04.2017 16:30 Temnić 1924 - Pukovac 3:2
23 23.04.2017 16:30 Vlasina - Temnić 1924 1:3
24 30.04.2017 16:30 Temnić 1924 - Sloga (D) 7:0
25 06.05.2017 16:30 Timok - Temnić 1924 1:0
26 14.05.2017 16:30 Temnić 1924 - Trstenik PPT 3:1
27 17.05.2017 17:00 Car Konstantin - Temnić 1924 2:1
28 21.05.2017 17:00 Temnić 1924 - Radan 3:0
29 28.05.2017 17:30 OFK Sinđelić - Temnić 1924 2:0
30 04.06.2017 17:30 Temnić 1924 - Ozren 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 30 20 6 4 66
2 Moravac Orion 30 19 4 7 61
3 OFK Sinđelić 30 16 8 6 56
4 Jedinstvo (B) 30 12 12 6 48
5 Radan 30 12 10 8 46
6 Jedinstvo (P) 30 12 7 11 43
7 Trstenik PPT 30 12 6 12 42
8 Radnički (S) 30 11 8 11 41
9 Dunav 30 10 9 11 39
10 Timok (-7) 30 11 10 9 36
11 Tabane 1970 30 10 5 15 35
12 Car Konstantin 30 9 7 14 34
13 Ozren 30 9 5 16 32
14 Pukovac 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (D) 30 7 9 14 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Vlasina (-1) 30 2 6 22 11
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu