XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 21.08.2016 17:00 OFK Batinac - Juhor 2:0
3 28.08.2016 16:30 Bratstvo - OFK Batinac 2:3
4 04.09.2016 16:30 OFK Batinac - Kušiljevo 2:1
5 11.09.2016 16:00 Mladost (J) - OFK Batinac 2:3
6 18.09.2016 15:30 OFK Batinac - OFK Tekstilac 4:0
7 25.09.2016 15:00 Dragocvet - OFK Batinac 2:2
8 02.10.2016 15:00 OFK Batinac - Napredak (D) 1:1
9 09.10.2016 14:30 Partizan - OFK Batinac 2:1
10 16.10.2016 14:00 OFK Batinac - Napredak (Z) 5:3
11 23.10.2016 13:30 OFK Bratstvo - OFK Batinac 4:1
12 30.10.2016 13:30 Hajduk - OFK Batinac 1:0
13 06.11.2016 13:30 OFK Batinac - Resavac 4:1
14 13.11.2016 13:30 Morava - OFK Batinac 0:1
15 20.11.2016 13:00 OFK Batinac - Budućnost 4:3
17 19.03.2017 15:00 Juhor - OFK Batinac 3:0
18 26.03.2017 15:30 OFK Batinac - Bratstvo 2:3
19 02.04.2017 16:30 Kušiljevo - OFK Batinac 3:1
20 09.04.2017 16:30 OFK Batinac - Mladost (J) 1:2
21 15.04.2017 17:00 OFK Tekstilac - OFK Batinac 1:0
22 19.04.2017 17:00 OFK Batinac - Dragocvet 1:1
23 23.04.2017 17:00 Napredak (D) - OFK Batinac 2:0
24 30.04.2017 17:00 OFK Batinac - Partizan 0:2
25 07.05.2017 17:00 Napredak (Z) - OFK Batinac 2:1
26 10.05.2017 17:00 OFK Batinac - OFK Bratstvo 5:0
27 14.05.2017 17:00 OFK Batinac - Hajduk 2:1
28 21.05.2017 17:30 Resavac - OFK Batinac 3:1
29 28.05.2017 17:30 OFK Batinac - Morava 8:1
30 04.06.2017 18:00 Budućnost - OFK Batinac 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Napredak (D) 28 19 1 8 58
2 Partizan 28 16 3 9 51
3 Dragocvet 28 14 6 8 48
4 OFK Bratstvo 28 13 5 10 44
5 Napredak (Z) 28 13 5 10 44
6 Juhor 28 13 3 12 42
7 Hajduk 28 12 5 11 41
8 Resavac 28 12 5 11 41
9 OFK Tekstilac 28 12 4 12 40
10 Bratstvo 28 13 1 14 40
11 Kušiljevo (-1) 28 12 4 12 39
12 OFK Batinac 28 12 3 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug Budućnost 28 12 2 14 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug Mladost (J) 28 10 2 16 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sever Morava (-1) 28 1 3 24 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu