XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.10.2016 17:00 Krka - Karpoš Sokoli 81:64
2 05.12.2016 21:00 Union Olimpija - Krka 79:64
3 06.10.2016 17:00 Krka - FMP 61:70
4 09.10.2016 21:00 Budućnost VOLI - Krka 91:62
5 17.10.2016 18:00 Krka - Crvena zvezda MTS 56:67
6 23.10.2016 19:00 Cedevita - Krka 82:83
7 28.10.2016 20:00 Krka - Zadar 80:79
8 05.11.2016 21:00 Mega Leks - Krka 95:96
9 13.11.2016 12:00 Krka - MZT Skopje Aerodrom 97:87
10 19.11.2016 21:00 Krka - Igokea 72:88
11 26.11.2016 17:00 Mornar - Krka 86:73
12 03.12.2016 19:00 Krka - Partizan NIS 70:82
13 11.12.2016 12:00 Cibona - Krka 88:65
14 18.12.2016 12:00 Karpoš Sokoli - Krka 83:56
15 27.12.2016 18:00 Krka - Union Olimpija 63:68
16 03.01.2017 18:00 FMP - Krka 78:60
17 08.01.2017 19:00 Krka - Budućnost VOLI 67:75
18 15.01.2017 17:00 Crvena zvezda MTS - Krka 79:62
19 22.01.2017 21:00 Krka - Cedevita 90:86
20 29.01.2017 17:00 Zadar - Krka 77:83
21 04.02.2017 17:00 Krka - Mega Leks 73:82
22 12.02.2017 12:00 MZT Skopje Aerodrom - Krka 89:65
23 22.02.2017 21:00 Igokea - Krka 85:72
24 25.02.2017 19:00 Krka - Mornar 63:72
25 05.03.2017 17:00 Partizan NIS - Krka 94:80
26 12.03.2017 19:00 Krka - Cibona 95:91
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play Off Crvena zvezda MTS 26 25 1 51
2 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play Off Cedevita 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play Off Partizan NIS 26 19 7 45
4 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play Off Budućnost VOLI 26 18 8 44
5 Igokea 26 13 13 39
6 Mega Leks 26 11 15 37
7 Cibona 26 11 15 37
8 Mornar 26 10 16 36
9 FMP 26 10 16 36
10 Karpoš Sokoli 26 10 16 36
11 Union Olimpija 26 10 16 36
12 Zadar 26 9 17 35
13 MZT Skopje Aerodrom 26 8 18 34
14 Krka 26 8 18 34
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu