XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2008 Slatina (B) - Mala Vrbica 2:0
2 31.08.2008 Sloga - Slatina (B) 2:0
3 07.09.2008 Slatina (B) - Miloševo 3:2
4 14.09.2008 Majdanpek - Slatina (B) 2:0
6 28.09.2008 Slatina (B) - Krivelj 6:0
7 05.10.2008 Rajac - Slatina (B) 1:9
8 12.10.2008 Slatina (B) - Brodoremont 2:1
9 18.10.2008 Brestovac - Slatina (B) 3:1
10 26.10.2008 Slatina (B) - Zlot 3:1
11 01.11.2008 Rudna Glava - Slatina (B) 0:2
12 09.11.2008 Slatina (B) - Radnički 6:0
13 16.11.2008 Ključ - Slatina (B) 2:2
14 23.11.2008 Slatina (B) - Slatina (N) 3:1
15 30.11.2008 Nemetali - Slatina (B) 1:2
16 22.03.2009 Mala Vrbica - Slatina (B) 0:2
17 29.03.2009 Slatina (B) - Sloga 2:1
18 05.04.2009 Miloševo - Slatina (B) 0:3
19 12.04.2009 Slatina (B) - Majdanpek 4:0
21 25.04.2009 Krivelj - Slatina (B) 3:2
22 03.05.2009 Slatina (B) - Rajac 6:1
23 10.05.2009 Brodoremont - Slatina (B) 1:3
24 17.05.2009 Slatina (B) - Brestovac 4:3
25 24.05.2009 Zlot - Slatina (B) 1:2
26 31.05.2009 Slatina (B) - Rudna Glava 7:0
27 16.06.2009 Radnički - Slatina (B) 0:10
28 14.06.2009 Slatina (B) - Ključ 10:0
29 21.06.2009 Slatina (N) - Slatina (B) 4:2
30 24.06.2009 Slatina (B) - Nemetali 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Slatina (B) 28 22 1 5 67
2 Majdanpek (-1) 28 20 2 6 61
3 Brodoremont 28 18 4 6 58
4 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Mala Vrbica (-1) 28 17 4 7 54
5 Brestovac (-1) 28 15 4 9 48
6 Zlot 28 14 6 8 48
7 Slatina (N) (-1) 28 12 6 10 41
8 Nemetali 28 10 4 14 34
9 Miloševo (-1) 28 10 4 14 33
10 Rajac 28 9 4 15 31
11 Ključ (-1) 28 8 7 13 30
12 Krivelj (-1) 28 8 3 17 26
13 Rudna Glava (-1) 28 7 6 15 26
14 Sloga (-5) 28 7 3 18 19
15 Radnički (-1) 28 3 2 23 10
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku
Zaraza i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu