XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 07.10.2015 20:00 Srem - Zdravlje Leskovac 73:70
2 10.10.2015 18:00 Zdravlje Leskovac - Mladost 83:75
3 17.10.2015 19:00 Proleter - Zdravlje Leskovac 94:88
4 24.10.2015 18:00 Zdravlje Leskovac - Plana 68:70
5 30.10.2015 20:00 Dunav - Zdravlje Leskovac 73:65
6 07.11.2015 19:00 Zdravlje Leskovac - Niš 88:48
7 14.11.2015 18:00 Zlatibor - Zdravlje Leskovac 86:87
8 20.11.2015 19:30 Pirot - Zdravlje Leskovac 86:78
9 28.11.2015 18:00 Zdravlje Leskovac - Dynamic BG 73:79
10 05.12.2015 19:30 Vojvodina - Zdravlje Leskovac 99:89
11 12.12.2015 18:00 Zdravlje Leskovac - Sloboda 80:85
12 18.12.2015 17:00 Napredak - Zdravlje Leskovac 98:100
13 26.12.2015 18:00 Zdravlje Leskovac - Beko 71:61
14 23.01.2016 18:00 Zdravlje Leskovac - Srem 79:80
15 30.01.2016 19:00 Mladost - Zdravlje Leskovac 99:90
16 06.02.2016 18:00 Zdravlje Leskovac - Proleter 82:83
17 13.02.2016 19:00 Plana - Zdravlje Leskovac 85:77
18 20.02.2016 18:00 Zdravlje Leskovac - Dunav 60:69
19 27.02.2016 18:30 Niš - Zdravlje Leskovac 70:75
20 05.03.2016 18:00 Zdravlje Leskovac - Zlatibor 75:81
21 11.03.2016 17:30 Zdravlje Leskovac - Pirot 88:71
22 18.03.2016 16:00 Dynamic BG - Zdravlje Leskovac 93:63
23 27.03.2016 17:30 Zdravlje Leskovac - Vojvodina 109:97
24 02.04.2016 19:00 Sloboda - Zdravlje Leskovac 81:64
25 09.04.2016 17:30 Zdravlje Leskovac - Napredak 76:90
26 17.04.2016 18:00 Beko - Zdravlje Leskovac 80:87
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Košarkaška liga Srbije Dynamic BG 26 21 5 47
2 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Košarkaška liga Srbije Dunav 26 21 5 47
3 Plana 26 19 7 45
4 Srem 26 16 10 42
5 Vojvodina 26 14 12 40
6 Proleter 26 14 12 40
7 Zlatibor 26 14 12 40
8 Pirot 26 13 13 39
9 Napredak 26 12 14 38
10 Sloboda 26 12 14 38
11 Mladost 26 11 15 37
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Istok Zdravlje Leskovac 26 9 17 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Centar Beko 26 4 22 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva RL Istok Niš 26 2 24 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu