XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.09.2015 20:30 ORK Bor - Jastrebac 23:23
2 03.10.2015 19:00 ORK Bor - Jagodina 29:22
3 10.10.2015 19:00 Vranje 1957 - ORK Bor 33:29
4 18.10.2015 19:30 ORK Bor - Hajduk Veljko 26:24
5 24.10.2015 19:00 Rembas - ORK Bor 32:38
6 31.10.2015 19:00 ORK Bor - Aleksinac 30:22
7 07.11.2015 19:00 Mladost 1949 - ORK Bor 16:28
8 13.11.2015 20:30 ORK Bor - Žitorađa 26:24
9 22.11.2015 19:00 Bela Palanka - ORK Bor 31:27
10 28.11.2015 19:00 ORK Bor - BSK Heba 34:30
11 05.12.2015 19:00 Planinka PV - ORK Bor 34:25
12 12.03.2016 19:00 Jastrebac - ORK Bor 31:30
13 19.03.2016 17:30 Jagodina - ORK Bor 26:30
14 26.03.2016 19:00 ORK Bor - Vranje 1957 23:20
15 02.04.2016 19:00 Hajduk Veljko - ORK Bor 33:25
16 09.04.2016 17:00 ORK Bor - Rembas 40:25
17 17.04.2016 19:00 Aleksinac - ORK Bor 28:25
18 24.04.2016 19:00 ORK Bor - Mladost 1949 38:27
19 09.05.2016 18:30 Žitorađa - ORK Bor 33:34
20 14.05.2016 16:00 ORK Bor - Bela Palanka 26:33
21 BSK Heba - ORK Bor 26:30
22 29.05.2016 19:00 ORK Bor - Planinka PV 27:26
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Super B Vranje 1957 22 18 2 2 38
2 Bela Palanka 22 18 1 3 37
3 Hajduk Veljko 22 16 3 3 35
4 Planinka PV 22 15 1 6 31
5 Jastrebac 22 13 3 6 29
6 ORK Bor 22 14 1 7 29
7 BSK Heba 22 9 1 12 19
8 Aleksinac 22 8 1 13 17
9 Jagodina 22 7 0 15 14
10 Žitorađa 22 4 2 16 10
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Mladost 1949 22 1 1 20 3
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Rembas 22 1 0 21 2
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu