XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.10.2015 20:00 Milenijum - Student 0:3
2 25.10.2015 15:00 AS - Milenijum 3:0
3 01.11.2015 15:00 Milenijum - Futog 0:3
4 07.11.2015 17:00 Klek Srbijašume - Milenijum 3:1
5 15.11.2015 17:00 Milenijum - Valjevo 3:1
6 22.11.2015 16:00 Beograd - Milenijum 3:0
7 29.11.2015 17:00 Milenijum - Takovo Zvezda Helios 0:3
8 06.12.2015 17:00 Milenijum - FOK 2:3
9 Srem Eaton Tempo - Milenijum 3:0
10 Milenijum - Ivanjica 3:0
11 16.01.2016 Smederevo - Milenijum 1:3
12 23.01.2016 17:00 Student - Milenijum 3:0
13 31.01.2016 Milenijum - AS 1:3
14 06.02.2016 17:00 Futog - Milenijum 3:0
15 13.02.2016 Milenijum - Klek Srbijašume 0:3
16 Valjevo - Milenijum 3:1
17 06.03.2016 Milenijum - Beograd 0:3
18 12.03.2016 18:00 Takovo Zvezda Helios - Milenijum 3:2
19 19.03.2016 18:00 FOK - Milenijum 3:0
20 27.03.2016 Milenijum - Srem Eaton Tempo 0:3
21 03.04.2016 18:00 Ivanjica - Milenijum 3:0
22 09.04.2016 16:00 Milenijum - Smederevo 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Futog 22 20 2 58
2 Doigravanje (Play Off) Play OutKlek Srbijašume - Jedinstvo Užice Klek Srbijašume 22 19 3 54
3 Srem Eaton Tempo 22 17 5 53
4 Beograd 22 16 6 47
5 FOK 22 16 6 47
6 AS 22 10 12 31
7 Takovo Zvezda Helios 22 10 12 30
8 Smederevo 22 8 14 25
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Valjevo 22 5 17 16
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Student 22 4 18 13
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Milenijum 22 4 18 13
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Ivanjica 22 3 19 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu