XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.10.2015 19:00 Mladi radnik - Spartak 3:0
2 23.10.2015 19:00 Spartak - Metalac Takovo 3:0
3 01.11.2015 19:00 Borac - Spartak 1:3
4 07.11.2015 18:00 Železničar - Spartak 3:2
5 13.11.2015 19:00 Spartak - VA 014 3:1
6 22.11.2015 20:00 Novi Sad - Spartak 0:3
7 08.12.2015 17:00 Spartak - Kosovska Mitrovica 3:0
8 05.12.2015 16:00 Bavanište - Spartak 0:3
9 12.12.2015 19:00 Spartak - Jagodina 3:0
10 Smederevo Carina - Spartak 3:1
11 16.01.2016 Spartak - Jedinstvo 1:3
12 23.01.2016 20:00 Spartak - Mladi radnik 3:0
13 30.01.2016 18:00 Metalac Takovo - Spartak 0:3
14 05.02.2016 19:00 Spartak - Borac 3:0
15 12.02.2016 Spartak - Železničar 3:0
16 20.02.2016 18:00 VA 014 - Spartak 0:3
17 04.03.2016 Spartak - Novi Sad 3:0
18 11.03.2016 17:00 Kosovska Mitrovica - Spartak 0:3
19 18.03.2016 19:00 Spartak - Bavanište 3:0
20 26.03.2016 19:00 Jagodina - Spartak 0:3
21 05.04.2016 19:00 Spartak - Smederevo Carina 3:0
22 09.04.2016 19:00 Jedinstvo - Spartak 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Jedinstvo 22 18 4 54
2 Doigravanje (Play Off) Play OutBorac - Klek Srbijašume Borac 22 18 4 51
3 Spartak 22 17 5 52
4 Mladi radnik 22 16 6 50
5 Smederevo Carina 22 15 7 47
6 Kosovska Mitrovica 22 14 8 41
7 Železničar 22 11 11 28
8 VA 014 22 9 13 27
9 Jagodina 22 5 17 17
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Bavanište 22 5 17 17
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Novi Sad 22 4 18 10
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Metalac Takovo 22 0 22 2
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu