XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.08.2015 09:30 Internacional MO - Radnički (NB) MO 4:0
2 06.09.2015 09:00 BSK Borča MO - Internacional MO 3:3
3 13.09.2015 10:00 Internacional MO - IMT MO 0:0
4 19.09.2015 10:00 Bežanija MO - Internacional MO 0:1
5 26.09.2015 10:00 Internacional MO - Lokomotiva MO 0:1
6 03.10.2015 09:00 Voždovac MO - Internacional MO 3:0
7 10.10.2015 10:00 Internacional MO - Sinđelić MO 2:0
8 17.10.2015 10:00 OFK Beograd MO - Internacional MO 6:0
9 24.10.2015 10:00 Internacional MO - Zemun MO 0:0
10 31.10.2015 10:00 Internacional MO - Brodarac MO 12:0
11 07.11.2015 10:00 BASK MO - Internacional MO 3:1
12 14.11.2015 10:00 Internacional MO - Rad MO 2:0
13 21.11.2015 10:00 011 MO - Internacional MO 2:0
14 12.03.2016 10:00 Radnički (NB) MO - Internacional MO 1:4
15 20.03.2016 11:00 Internacional MO - BSK Borča MO 2:1
16 27.03.2016 13:00 IMT MO - Internacional MO 3:2
17 02.04.2016 10:00 Internacional MO - Bežanija MO 3:0
18 09.04.2016 09:00 Lokomotiva MO - Internacional MO 1:2
19 16.04.2016 10:00 Internacional MO - Voždovac MO 3:1
20 24.04.2016 10:00 Sinđelić MO - Internacional MO 0:1
21 10:00 Internacional MO - OFK Beograd MO 1:4
22 07.05.2016 10:00 Zemun MO - Internacional MO 2:5
23 14.05.2016 10:00 Brodarac MO - Internacional MO 1:1
24 21.05.2016 10:00 Internacional MO - BASK MO 5:3
25 28.05.2016 10:00 Rad MO - Internacional MO 1:1
26 04.06.2016 10:00 Internacional MO - 011 MO 2:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Beograd MO 26 21 3 2 66
2 011 MO 26 18 1 7 55
3 Internacional MO 26 13 5 8 44
4 Zemun MO 26 13 5 8 44
5 Voždovac MO 26 12 6 8 42
6 BSK Borča MO 26 12 3 11 39
7 Rad MO 24 9 6 9 33
8 Lokomotiva MO 26 9 5 12 32
9 BASK MO 26 10 2 14 32
10 Radnički (NB) MO 26 9 3 14 30
11 Bežanija MO 25 7 4 14 25
12 Sinđelić MO 25 7 4 14 25
13 IMT MO 26 7 3 16 24
14 Brodarac MO 26 6 4 16 22
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu