XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2015 17:00 Branik - Deli Jovan 0:1
2 30.08.2015 16:30 Deli Jovan - Zlot 0:3
3 06.09.2015 16:30 Slatina - Deli Jovan 2:0
4 13.09.2015 16:00 Deli Jovan - Blizna 3:0
5 20.09.2015 16:00 Krivelj - Deli Jovan 0:0
6 27.09.2015 16:00 Nemetali - Deli Jovan 1:3
7 14.10.2015 15:30 Deli Jovan - Ključ 3:0
8 10.10.2015 15:30 Poreč - Deli Jovan 4:0
9 18.10.2015 15:00 Deli Jovan - Čubra 8:1
10 25.10.2015 15:00 Polom - Deli Jovan 4:6
11 01.11.2015 14:00 Deli Jovan - Majdanpek 2:3
12 08.11.2015 14:00 Radnički - Deli Jovan 4:1
13 15.11.2015 13:30 Deli Jovan - Rudna Glava 4:0
14 22.11.2015 11:00 Sloga - Deli Jovan 3:2
15 29.11.2015 13:00 Deli Jovan - BSK 3:1
16 13.04.2016 16:00 Deli Jovan - Branik 1:1
17 19.03.2016 15:00 Zlot - Deli Jovan 1:1
18 27.03.2016 15:30 Deli Jovan - Slatina 2:1
19 03.04.2016 16:00 Blizna - Deli Jovan 1:1
20 10.04.2016 16:00 Deli Jovan - Krivelj 2:2
21 17.04.2016 16:00 Deli Jovan - Nemetali 1:2
22 24.04.2016 11:00 Ključ - Deli Jovan 2:3
23 30.04.2016 16:30 Deli Jovan - Poreč 1:0
24 18.05.2016 17:00 Čubra - Deli Jovan 1:1
25 15.05.2016 16:30 Deli Jovan - Polom 7:1
26 22.05.2016 17:00 Majdanpek - Deli Jovan 3:0
27 29.05.2016 17:00 Deli Jovan - Radnički 2:0
28 04.06.2016 17:30 Rudna Glava - Deli Jovan 3:2
29 12.06.2016 17:30 Deli Jovan - Sloga 0:2
30 19.06.2016 17:30 BSK - Deli Jovan 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Majdanpek 30 24 2 4 74
2 Slatina 30 19 4 7 61
3 Sloga 30 19 4 7 61
4 BSK 30 16 6 8 54
5 Zlot (-1) 30 16 2 12 49
6 Deli Jovan (-1) 30 13 7 10 45
7 Rudna Glava (-3) 30 15 2 13 44
8 Radnički 30 13 2 15 41
9 Krivelj (-2) 30 12 6 12 40
10 Poreč (-3) 30 13 3 14 39
11 Ključ (-2) 30 13 1 16 38
12 Čubra 30 8 8 14 32
13 Branik 30 9 4 17 31
14 Nemetali 30 9 2 19 29
15 Blizna (-1) 30 6 6 18 23
16 Polom (-1) 30 3 5 22 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu