XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 04.10.2008 Partizan - Krka 74:67
2 07.10.2008 Krka - Crvena Zvezda 56:83
3 11.10.2008 Helios - Krka 56:75
4 18.10.2008 Krka - Union Olimpija 73:79
5 25.10.2008 Hemofarm Štada - Krka 73:75
6 01.11.2008 Krka - Vojvodina Srbijagas 81:70
7 08.11.2008 Zadar - Krka 90:79
8 15.11.2008 Krka - Split CO 79:86
9 22.11.2008 Zagreb CO - Krka 94:70
10 29.11.2008 Krka - Cibona 58:74
11 06.12.2008 Budućnost m:tel - Krka 77:67
12 12.12.2008 Krka - Bosna ASA BHT 75:71
13 20.12.2008 FMP - Krka 98:78
14 23.12.2008 Krka - Partizan 65:80
15 03.01.2009 Crvena Zvezda - Krka 77:67
16 11.01.2009 Krka - Helios 84:54
17 18.01.2009 Union Olimpija - Krka 73:77
18 21.01.2009 Krka - Hemofarm Štada 74:75
19 24.01.2009 Vojvodina Srbijagas - Krka 76:77
20 31.01.2009 Krka - Zadar 62:78
21 07.02.2009 Split CO - Krka 86:71
22 14.02.2009 Krka - Zagreb CO 64:84
23 28.02.2009 Cibona - Krka 98:74
24 08.03.2009 Krka - Budućnost m:tel 84:74
25 13.03.2009 Bosna ASA BHT - Krka 89:79
26 21.03.2009 Krka - FMP 86:72
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Partizan 26 23 3 49
2 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Cibona 26 19 7 45
3 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Hemofarm Štada 26 19 7 45
4 Beleška: Plasman na Final Four Jadranske lige Crvena Zvezda 26 19 7 45
5 Zadar 26 17 9 43
6 Budućnost m:tel 26 15 11 41
7 Bosna ASA BHT 26 11 15 37
8 FMP 26 10 16 36
9 Union Olimpija 26 10 16 36
10 Split CO 26 10 16 36
11 Krka 26 9 17 35
12 Helios 26 8 18 34
13 Zagreb CO 26 8 18 34
14 Beleška: Sledeće sezone igra u Košarkaškoj ligi Srbije Vojvodina Srbijagas 26 4 22 30
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu