XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Zvižd - Polet (LJ) 2:2
2 23.08.2015 17:30 Zvižd - Sloga (K) 1:1
3 29.08.2015 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Zvižd 2:1
4 05.09.2015 16:30 Zvižd - Železničar 0:1
5 12.09.2015 16:00 Šumadija (A) - Zvižd 1:0
6 20.09.2015 16:00 Zvižd - Smederevo 1924 0:1
7 26.09.2015 15:30 FAP - Zvižd 2:2
8 04.10.2015 15:30 Zvižd - Mokra Gora 1:0
9 10.10.2015 14:30 Jedinstvo - Zvižd 1:1
10 18.10.2015 14:30 Zvižd - Mačva 3:1
11 24.10.2015 13:30 Jedinstvo Putevi - Zvižd 1:0
12 01.11.2015 13:30 Zvižd - Sloga (P) 1:1
13 07.11.2015 13:30 Karađorđe - Zvižd 4:0
14 15.11.2015 13:00 Zvižd - Mihajlovac 1934 2:1
15 21.11.2015 13:00 Šumadija 1903 - Zvižd 4:0
16 20.03.2016 14:30 Polet (LJ) - Zvižd 6:1
17 26.03.2016 14:30 Sloga (K) - Zvižd 1:0
18 03.04.2016 15:30 Zvižd - Budućnost Krušik 2014 1:1
19 10.04.2016 15:30 Železničar - Zvižd 1:1
20 17.04.2016 16:00 Zvižd - Šumadija (A) 2:0
21 20.04.2016 16:00 Smederevo 1924 - Zvižd 4:0
22 24.04.2016 16:00 Zvižd - FAP 0:0
23 30.04.2016 16:00 Mokra Gora - Zvižd 2:0
24 08.05.2016 16:30 Zvižd - Jedinstvo 0:3
25 14.05.2016 16:30 Mačva - Zvižd 9:0
26 22.05.2016 17:00 Zvižd - Jedinstvo Putevi 0:4
27 25.05.2016 17:00 Sloga (P) - Zvižd 4:0
28 29.05.2016 17:00 Zvižd - Karađorđe 0:2
29 05.06.2016 17:30 Mihajlovac 1934 - Zvižd 3:0
30 12.06.2016 17:30 Zvižd - Šumadija 1903 0:6
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mačva 30 18 8 4 62
2 Budućnost Krušik 2014 30 16 8 6 56
3 Smederevo 1924 30 16 4 10 52
4 Sloga (P) 30 13 8 9 47
5 Šumadija 1903 30 12 7 11 43
6 Mihajlovac 1934 30 12 6 12 42
7 Jedinstvo Putevi 30 11 8 11 41
8 Karađorđe 30 12 5 13 41
9 Železničar 30 10 10 10 40
10 Polet (LJ) 30 9 12 9 39
11 FAP 30 9 12 9 39
12 Mokra Gora 30 11 5 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Drina Jedinstvo 30 8 12 10 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Šumadija (A) 30 9 7 14 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Sloga (K) 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Zvižd 30 4 8 18 20