XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Zvezdara - Prva Iskra 0:5
2 23.08.2015 11:00 Prva Iskra - Lokomotiva 2:0
3 30.08.2015 11:00 Hajduk - Prva Iskra 0:1
4 06.09.2015 11:00 Prva Iskra - Vrčin 4:1
5 12.09.2015 16:00 Baćevac - Prva Iskra 1:5
6 20.09.2015 11:00 Prva Iskra - Borac 5:1
7 27.09.2015 15:30 Jedinstvo - Prva Iskra 2:0
8 04.10.2015 11:00 Prva Iskra - PKB 1:0
10 17.10.2015 14:30 Torlak - Prva Iskra 0:3
11 25.10.2015 11:00 Prva Iskra - Grafičar 2:2
12 31.10.2015 13:30 Balkan - Prva Iskra 1:1
13 08.11.2015 11:00 Prva Iskra - BSK Batajnica 0:0
14 15.11.2015 13:00 Sremčica - Prva Iskra 1:1
15 21.11.2015 13:00 Prva Iskra - Lepušnica 7:1
16 13.03.2016 11:00 Prva Iskra - Zvezdara 3:0
17 19.03.2016 14:30 Lokomotiva - Prva Iskra 0:1
18 27.03.2016 11:00 Prva Iskra - Hajduk 3:1
19 30.03.2016 15:30 Vrčin - Prva Iskra 1:2
20 03.04.2016 11:00 Prva Iskra - Baćevac 7:1
21 10.04.2016 16:00 Borac - Prva Iskra 0:3
22 17.04.2016 11:00 Prva Iskra - Jedinstvo 1:1
23 24.04.2016 16:00 PKB - Prva Iskra 2:3
25 01.05.2016 11:00 Prva Iskra - Torlak 2:0
26 08.05.2016 10:00 Grafičar - Prva Iskra 2:0
27 15.05.2016 11:00 Prva Iskra - Balkan 3:0
28 22.05.2016 16:30 BSK Batajnica - Prva Iskra 5:1
29 28.05.2016 17:00 Prva Iskra - Sremčica 3:1
30 04.06.2016 17:00 Lepušnica - Prva Iskra 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Grafičar 28 20 6 2 66
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd BSK Batajnica 28 20 4 4 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Prva Iskra 28 19 6 3 63
4 Lokomotiva 28 16 4 8 52
5 Torlak 28 12 7 9 43
6 Sremčica 28 11 10 7 43
7 Jedinstvo 28 11 9 8 42
8 Balkan 28 10 4 14 34
9 Zvezdara 28 8 8 12 32
10 PKB 28 8 4 16 28
11 Vrčin 28 8 3 17 27
12 Borac 28 7 5 16 26
13 Hajduk 28 7 4 17 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Baćevac 28 5 7 16 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "A" Lepušnica 28 2 11 15 17
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu