XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.07.2015 17:00 OFK Beograd - Crvena zvezda 2:6
2 26.07.2015 19:00 Metalac - Crvena zvezda 0:0
3 31.07.2015 20:00 Crvena zvezda - Radnički (N) 1:1
4 09.08.2015 17:00 Voždovac - Crvena zvezda 2:3
5 12.08.2015 19:00 Crvena zvezda - Čukarički 3:1
6 16.08.2015 17:00 Radnik - Crvena zvezda 0:2
7 23.08.2015 19:00 Crvena zvezda - Javor Matis 1:0
8 30.08.2015 19:00 Mladost - Crvena zvezda 0:3
9 12.09.2015 18:00 Crvena zvezda - Partizan 3:1
10 18.09.2015 18:00 Jagodina - Crvena zvezda 0:3
11 26.09.2015 18:00 Crvena zvezda - Novi Pazar 2:0
12 03.10.2015 15:00 Spartak - Crvena zvezda 2:3
13 21.10.2015 17:30 Crvena zvezda - Vojvodina 3:0
14 17.10.2015 13:00 Rad - Crvena zvezda 0:3
15 24.10.2015 17:00 Crvena zvezda - Borac 4:2
16 31.10.2015 17:00 Crvena zvezda - OFK Beograd 4:1
17 07.11.2015 18:00 Crvena zvezda - Metalac 2:0
18 22.11.2015 17:00 Radnički (N) - Crvena zvezda 1:2
19 28.11.2015 13:00 Crvena zvezda - Voždovac 2:0
20 06.12.2015 16:00 Čukarički - Crvena zvezda 2:7
21 12.12.2015 18:00 Crvena zvezda - Radnik 5:0
22 16.12.2015 15:00 Javor Matis - Crvena zvezda 0:3
23 20.02.2016 14:00 Crvena zvezda - Mladost 2:1
24 27.02.2016 17:00 Partizan - Crvena zvezda 1:2
25 05.03.2016 18:00 Crvena zvezda - Jagodina 3:1
26 22.03.2016 15:00 Novi Pazar - Crvena zvezda 0:4
27 19.03.2016 18:00 Crvena zvezda - Spartak 4:0
28 02.04.2016 18:00 Vojvodina - Crvena zvezda 0:0
29 06.04.2016 16:00 Crvena zvezda - Rad 1:0
30 10.04.2016 16:00 Borac - Crvena zvezda 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Crvena zvezda 30 26 4 0 82
2 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Partizan 30 16 6 8 54
3 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Čukarički 30 15 8 7 53
4 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Borac 30 12 10 8 46
5 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Vojvodina 30 12 10 8 46
6 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Radnički (N) 30 12 9 9 45
7 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Voždovac 30 10 10 10 40
8 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Off Radnik 30 9 11 10 38
9 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Javor Matis 30 8 11 11 35
10 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Metalac 30 8 11 11 35
11 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Mladost 30 7 12 11 33
12 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Novi Pazar 30 7 10 13 31
13 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out OFK Beograd 30 8 4 18 28
14 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Spartak (-2) 30 6 10 14 26
15 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Jagodina 30 5 11 14 26
16 Doigravanje (Play Off) Superliga Srbije - Play Out Rad 30 5 11 14 26
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu