XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.11.2014 13:30 Balkan - Brodarac1947 3:0
2 18.09.2014 11:00 Komgrap - Balkan 2:3
3 07.09.2014 12:00 Balkan - Banja 9:1
4 14.09.2014 14:00 PKB - Balkan 2:2
6 27.09.2014 Balkan - Siti Sport Klub 1:2
7 04.10.2014 GSP Polet - Balkan 1:1
8 11.10.2014 Balkan - Studentski Grad 0:2
9 18.10.2014 Palilulac - Balkan 1:3
10 25.10.2014 Balkan - PKB Kovilovo 0:2
11 01.11.2014 Trudbenik - Balkan 2:1
12 08.11.2014 Balkan - Zvezdara 3:2
13 15.11.2014 Mladenovac - Balkan 0:1
14 22.03.2015 16:30 Brodarac1947 - Balkan 1:1
15 28.03.2015 Balkan - Komgrap 6:0
16 04.04.2015 10:00 Banja - Balkan 3:1
17 15.04.2015 10:00 Balkan - PKB 3:0
19 23.04.2015 15:00 Siti Sport Klub - Balkan 4:1
20 26.04.2015 10:00 Balkan - GSP Polet 0:3
21 03.05.2015 16:30 Studentski Grad - Balkan 1:2
22 10.05.2015 10:00 Balkan - Palilulac 1:1
23 17.05.2015 17:00 PKB Kovilovo - Balkan 3:0
24 24.05.2015 10:00 Balkan - Trudbenik 4:1
25 31.05.2015 12:00 Zvezdara - Balkan 1:6
26 07.06.2015 13:00 Balkan - Mladenovac 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Beogradska liga Studentski Grad 24 18 4 2 58
2 Siti Sport Klub 24 18 1 5 55
3 PKB Kovilovo 24 17 3 4 54
4 Trudbenik 24 13 4 7 43
5 Balkan 24 12 4 8 40
6 Mladenovac 24 12 1 11 37
7 Brodarac1947 24 11 4 9 37
8 Zvezdara 24 11 3 10 36
9 GSP Polet 24 9 6 9 33
10 PKB 24 8 5 11 29
11 Komgrap 24 3 2 19 11
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska B liga Banja 24 3 1 20 10
13 Palilulac 24 1 2 21 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu