XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.10.2014 18:30 Crvena zvezda - Spartak 89:40
2 18.10.2014 15:00 Spartak - Vojvodina 64:110
3 25.10.2014 17:00 Šumadija - Spartak 91:38
4 01.11.2014 17:30 Spartak - Radivoj Korać 48:73
5 08.11.2014 19:00 Vrbas Medela - Spartak 83:56
6 15.11.2014 17:30 Spartak - Šabac 63:60
7 22.11.2014 19:00 Partizan - Spartak 81:64
8 03.12.2014 16:00 Spartak - Bor 70:68
9 06.12.2014 17:00 Radnički - Spartak 75:55
10 14.12.2014 16:00 Srbobran - Spartak 51:58
11 18.12.2014 19:00 Spartak - Vršac Swisslion 69:73
12 22.12.2014 19:00 Spartak - Crvena zvezda 54:60
13 09.01.2015 20:00 Vojvodina - Spartak 78:74
14 18.01.2015 15:00 Spartak - Šumadija 44:49
15 20.01.2015 20:30 Radivoj Korać - Spartak 88:59
16 24.01.2015 15:00 Spartak - Vrbas Medela 78:72
17 31.01.2015 18:00 Šabac - Spartak 67:71
18 07.02.2015 15:00 Spartak - Partizan 45:68
19 14.02.2015 19:00 Bor - Spartak 66:51
20 18.02.2015 19:00 Spartak - Radnički 72:58
21 21.02.2015 19:00 Spartak - Srbobran 69:51
22 28.02.2015 19:30 Vršac Swisslion - Spartak 59:55
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Radivoj Korać 22 22 0 44
2 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Partizan 22 17 5 39
3 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Vojvodina (-1) 22 16 6 37
4 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Šumadija 22 14 8 36
5 Vrbas Medela 22 13 9 35
6 Vršac Swisslion 22 10 12 32
7 Crvena zvezda 22 10 12 32
8 Radnički 22 9 13 31
9 Spartak 22 7 15 29
10 Bor 22 7 15 29
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Jug grupa A Šabac 22 7 15 29
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Sever grupa A Srbobran (-1) 22 0 22 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu