XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.10.2014 19:00 VA 014 - Spartak 1:3
2 22.10.2014 19:00 Spartak - Klek Srbijašume 0:3
3 25.10.2014 18:00 Kosovska Mitrovica - Spartak 3:0
4 31.10.2014 19:00 Spartak - Novi Sad 3:0
5 07.11.2014 18:00 Bukovica Putevi - Spartak 0:3
6 15.11.2014 19:00 Jedinstvo - Spartak 3:1
7 21.11.2014 17:00 Spartak - Užice 3:0
8 30.11.2014 15:30 Niš - Spartak 3:0
9 05.12.2014 17:00 Spartak - VGSK 3:1
10 13.12.2014 20:00 Železničar - Spartak 2:3
11 19.12.2014 19:00 Spartak - Borac 3:2
12 17.01.2015 17:00 Spartak - VA 014 0:3
13 24.01.2015 19:00 Klek Srbijašume - Spartak 1:3
14 30.01.2015 17:00 Spartak - Kosovska Mitrovica 3:0
15 07.02.2015 17:30 Novi Sad - Spartak 0:3
16 21.02.2015 17:00 Spartak - Bukovica Putevi 3:0
17 27.02.2015 19:00 Spartak - Jedinstvo 0:3
18 07.03.2015 17:00 Užice - Spartak 0:3
19 13.03.2015 19:00 Spartak - Niš 3:1
20 21.03.2015 19:00 VGSK - Spartak 2:3
21 27.03.2015 19:00 Spartak - Železničar 3:0
22 03.04.2015 17:00 Borac - Spartak 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Wiener Städtische Superliga Niš 22 19 3 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Wiener Städtische Superliga Klek Srbijašume 22 17 5 52
3 Jedinstvo 22 16 6 49
4 Kosovska Mitrovica 22 15 7 47
5 Spartak 22 15 7 43
6 VA 014 22 11 11 32
7 Borac 22 10 12 30
8 Železničar 22 9 13 24
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Sever" Novi Sad 22 8 14 24
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Istok" VGSK 22 6 16 21
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Zapad" Bukovica Putevi 22 5 17 16
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Zapad" Užice 22 1 21 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu