XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.09.2014 Laki - Naftagas 34:17
2 20.09.2014 Naftagas - Gradnulica 24:22
3 27.09.2014 Jedinstvo - Naftagas 18:24
4 04.10.2014 Jadran - Naftagas 28:25
5 11.10.2014 Naftagas - Dolovo 31:30
6 18.10.2014 16:00 Partizan - Naftagas 27:22
7 25.10.2014 Naftagas - Miletić 34:9
8 31.10.2014 15:30 Želja - Naftagas 29:25
9 08.11.2014 15:30 Naftagas - Mladost 26:23
10 16.11.2014 19:00 Jabuka 95 - Naftagas 16:18
11 20.11.2014 19:15 Naftagas - Tikvara 35:46
12 21.03.2015 Naftagas - Laki 22:19
13 29.03.2015 Gradnulica - Naftagas 29:28
14 05.04.2015 Naftagas - Jedinstvo 28:18
15 11.04.2015 Naftagas - Jadran 28:18
16 18.04.2015 Dolovo - Naftagas 22:29
17 25.04.2015 Naftagas - Partizan 28:20
18 Miletić - Naftagas 16:23
19 Naftagas - Želja 25:19
20 Mladost - Naftagas 26:20
21 Naftagas - Jabuka 95
22 Tikvara - Naftagas
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Tikvara 19 16 0 3 32
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Laki 21 14 1 6 29
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Jadran 20 13 3 4 29
4 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Sever Mladost 20 12 2 6 26
5 Naftagas 20 13 0 7 26
6 Partizan 21 11 0 10 22
7 Dolovo 20 8 1 11 17
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Banat Gradnulica 20 8 1 11 17
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Banat Jedinstvo 20 7 1 12 15
10 Želja 20 6 1 13 13
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Srem Južna Bačka Miletić 20 5 1 14 11
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Banat Jabuka 95 19 1 1 17 3

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu