XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.09.2014 18:30 Minaqua - Radnički (S) 31:25
2 26.09.2014 17:30 Junior - Minaqua 28:28
3 04.10.2014 19:00 Minaqua - Železničar 26:19
4 18.10.2014 20:30 Crvena Zvezda - Minaqua 30:41
5 26.10.2014 19:00 Minaqua - Knjaz Miloš 23:21
6 01.11.2014 18:30 Medicinar - Minaqua 26:31
7 09.11.2014 19:00 Minaqua - Kikinda 34:33
8 15.11.2014 19:00 Proleter SP - Minaqua 33:34
9 21.01.2015 19:00 Minaqua - Jagodina 21:41
10 25.01.2015 19:00 Minaqua - Naisa 28:25
11 31.01.2015 18:00 Radnički KG - Minaqua 37:21
12 14.02.2015 19:00 Radnički (S) - Minaqua 23:29
13 22.02.2015 19:00 Minaqua - Junior 35:28
14 01.03.2015 19:00 Železničar - Minaqua 30:26
15 07.03.2015 18:00 Minaqua - Crvena Zvezda 41:23
16 01.04.2015 19:00 Knjaz Miloš - Minaqua 31:31
17 29.03.2015 19:00 Minaqua - Medicinar 20:26
18 04.04.2015 20:00 Kikinda - Minaqua 30:25
19 25.04.2015 17:30 Minaqua - Proleter SP 31:24
20 03.05.2015 15:00 Jagodina - Minaqua 39:32
21 10.05.2015 19:00 Naisa - Minaqua 26:23
22 16.05.2015 18:00 Minaqua - Radnički KG 35:34
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Radnički KG 22 21 0 1 42
2 Jagodina 22 20 0 2 40
3 Naisa 22 15 0 7 30
4 Minaqua 22 13 2 7 28
5 Knjaz Miloš 22 12 2 8 26
6 Kikinda 22 12 1 9 25
7 Medicinar 22 12 0 10 24
8 Železničar 22 10 0 12 20
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B Junior 22 5 2 15 12
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B Radnički (S) 22 5 1 16 11
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B Proleter SP 22 3 0 19 6
12 Klub se ugasio Crvena Zvezda 22 0 0 22 0
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu