XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2014 16:30 Pobeda - Karađorđe 5:1
2 07.09.2014 11:00 Karađorđe - Kusovac 2:1
3 14.09.2014 16:00 Lokomotiva - Karađorđe 3:0
4 21.09.2014 11:00 Karađorđe - Bare 3:2
5 28.09.2014 15:30 Grivac - Karađorđe 3:2
6 05.10.2014 15:30 Karađorđe - Mladost MG 3:1
7 12.10.2014 14:30 Beli Orlovi - Karađorđe 2:2
8 19.10.2014 14:30 Karađorđe - Mladost (R) 0:0
9 26.10.2014 13:30 Marjan - Karađorđe 4:1
10 02.11.2014 11:00 Karađorđe - BSK 2:1
11 09.11.2014 13:30 Sloga - Karađorđe 4:0
12 16.11.2014 11:00 Karađorđe - Crvena zvezda 1:1
13 23.11.2014 13:00 Kotlenik - Karađorđe 1:3
14 29.03.2015 11:00 Karađorđe - Pobeda 2:4
15 05.04.2015 15:30 Kusovac - Karađorđe 1:3
16 12.04.2015 11:00 Karađorđe - Lokomotiva 3:0
17 19.04.2015 16:00 Bare - Karađorđe 3:1
18 26.04.2015 11:00 Karađorđe - Grivac 6:0
19 03.05.2015 16:30 Mladost MG - Karađorđe 1:1
20 10.05.2015 11:00 Karađorđe - Beli Orlovi 3:0
21 17.05.2015 16:30 Mladost (R) - Karađorđe 3:1
22 24.05.2015 11:00 Karađorđe - Marjan 3:0
23 31.05.2015 17:00 BSK - Karađorđe 5:3
24 07.06.2015 11:00 Karađorđe - Sloga 1:1
25 13.06.2015 17:30 Crvena zvezda - Karađorđe 2:1
26 20.06.2015 17:30 Karađorđe - Kotlenik 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Pobeda 26 17 4 5 55
2 Sloga 26 14 8 4 50
3 Lokomotiva 26 15 1 10 46
4 Mladost MG 26 13 7 6 46
5 Marjan 26 13 1 12 40
6 Karađorđe 26 11 5 10 38
7 BSK 26 10 7 9 37
8 Mladost (R) 26 9 8 9 35
9 Crvena zvezda 26 10 5 11 35
10 Bare 26 10 4 12 34
11 Kusovac 26 9 6 11 33
12 Grivac 26 10 3 13 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Knić Beli Orlovi 26 6 3 17 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Knić Kotlenik 26 3 2 21 11
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu