XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Posavac Tišma - IMT 0:2
2 23.08.2008 IMT - Borac (O) 0:0
3 31.08.2008 Slavija - IMT 4:1
4 07.09.2008 Milutinac - IMT 3:2
5 13.09.2008 IMT - Budućnost (D) 1:0
6 20.09.2008 Žarkovo - IMT 3:3
7 24.09.2008 IMT - Poštar 0:0
8 28.09.2008 Resnik - IMT 0:1
9 04.10.2008 IMT - Turbina 0:0
10 12.10.2008 Lasta - IMT 0:3
11 18.10.2008 IMT - Crvena zvezda (MML) 2:1
12 26.10.2008 GSP Polet - IMT 0:1
13 01.11.2008 IMT - Lokomotiva 0:2
14 09.11.2008 Grafičar - IMT 2:2
15 15.11.2008 IMT - Trudbenik 2:0
16 23.11.2008 Kovačevac - IMT 0:0
17 29.11.2008 IMT - Obilić 0:2
18 14.03.2009 IMT - Posavac Tišma 0:0
19 22.03.2009 Borac (O) - IMT 1:0
20 28.03.2009 IMT - Slavija 2:3
21 04.04.2009 IMT - Milutinac 0:3
22 08.04.2009 Budućnost (D) - IMT 2:0
23 11.04.2009 IMT - Žarkovo 2:0
24 18.04.2009 Poštar - IMT 2:2
25 22.04.2009 IMT - Resnik 1:2
26 25.04.2009 Turbina - IMT 1:1
27 02.05.2009 IMT - Lasta 1:0
28 10.05.2009 Crvena zvezda (MML) - IMT 1:1
29 16.05.2009 IMT - GSP Polet 0:1
30 23.05.2009 Lokomotiva - IMT 3:1
31 27.05.2009 IMT - Grafičar 0:1
32 30.05.2009 Trudbenik - IMT 2:0
33 07.06.2009 IMT - Kovačevac 1:3
34 14.06.2009 Obilić - IMT 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Grafičar 34 19 10 5 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Kovačevac 34 19 10 5 67
3 Slavija 34 19 9 6 66
4 Lokomotiva 34 17 6 11 57
5 Beleška: Prelazi u srpsku ligu Beograd Resnik 34 14 8 12 50
6 Žarkovo 34 13 9 12 48
7 Crvena zvezda (MML) 34 12 10 12 46
8 GSP Polet (-3) 34 13 8 13 44
9 Trudbenik 34 11 9 14 42
10 Poštar 34 10 12 12 42
11 Budućnost (D) 34 10 12 12 42
12 Turbina 34 9 14 11 41
13 Lasta 34 9 13 12 40
14 Milutinac 34 12 4 18 40
15 Borac (O) 34 9 11 14 38
16 IMT 34 9 10 15 37
17 Posavac Tišma 34 8 9 17 33
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Obilić 34 5 12 17 27
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu