XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2008 Lokomotiva - Turbina 1:2
2 24.08.2008 Lasta - Lokomotiva 0:1
3 30.08.2008 Lokomotiva - Crvena zvezda (MML) 3:1
4 07.09.2008 GSP Polet - Lokomotiva 2:5
5 13.09.2008 Lokomotiva - Milutinac 3:1
6 20.09.2008 Lokomotiva - Grafičar 1:0
7 24.09.2008 Trudbenik - Lokomotiva 2:1
8 27.09.2008 Lokomotiva - Kovačevac 3:1
9 04.10.2008 Obilić - Lokomotiva 1:3
10 11.10.2008 Lokomotiva - Posavac Tišma 1:0
11 19.10.2008 Borac (O) - Lokomotiva 3:1
12 25.10.2008 Lokomotiva - Slavija 3:2
13 01.11.2008 IMT - Lokomotiva 0:2
14 08.11.2008 Lokomotiva - Budućnost (D) 1:0
15 15.11.2008 Žarkovo - Lokomotiva 2:2
16 22.11.2008 Lokomotiva - Poštar 0:1
17 30.11.2008 Resnik - Lokomotiva 1:1
18 14.03.2009 Turbina - Lokomotiva 1:1
19 21.03.2009 Lokomotiva - Lasta 1:0
20 29.03.2009 Crvena zvezda (MML) - Lokomotiva 2:1
21 04.04.2009 Lokomotiva - GSP Polet 1:2
22 08.04.2009 Milutinac - Lokomotiva 0:1
23 12.04.2009 Grafičar - Lokomotiva 0:0
24 18.04.2009 Lokomotiva - Trudbenik 4:2
25 22.04.2009 Kovačevac - Lokomotiva 2:1
26 25.04.2009 Lokomotiva - Obilić 0:0
27 03.05.2009 Posavac Tišma - Lokomotiva 2:3
28 09.05.2009 Lokomotiva - Borac (O) 1:2
29 17.05.2009 Slavija - Lokomotiva 1:1
30 23.05.2009 Lokomotiva - IMT 3:1
31 27.05.2009 Budućnost (D) - Lokomotiva 4:0
32 30.05.2009 Lokomotiva - Žarkovo 1:2
33 07.06.2009 Poštar - Lokomotiva 2:1
34 14.06.2009 Lokomotiva - Resnik 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Grafičar 34 19 10 5 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Kovačevac 34 19 10 5 67
3 Slavija 34 19 9 6 66
4 Lokomotiva 34 17 6 11 57
5 Beleška: Prelazi u srpsku ligu Beograd Resnik 34 14 8 12 50
6 Žarkovo 34 13 9 12 48
7 Crvena zvezda (MML) 34 12 10 12 46
8 GSP Polet (-3) 34 13 8 13 44
9 Trudbenik 34 11 9 14 42
10 Poštar 34 10 12 12 42
11 Budućnost (D) 34 10 12 12 42
12 Turbina 34 9 14 11 41
13 Lasta 34 9 13 12 40
14 Milutinac 34 12 4 18 40
15 Borac (O) 34 9 11 14 38
16 IMT 34 9 10 15 37
17 Posavac Tišma 34 8 9 17 33
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Obilić 34 5 12 17 27
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu