XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.09.2014 19:00 Radnički - Vojvodina 24:24
2 27.08.2015 19:30 Vojvodina - MKB-MVM Veszprém 19:32
3 20.09.2014 18:00 Tatran Prešov - Vojvodina 36:30
4 24.09.2014 18:00 Zagreb - Vojvodina 29:24
5 22.10.2014 19:30 Vojvodina - Metalurg 22:25
6 08.10.2014 20:00 Borac m:tel - Vojvodina 25:25
7 25.10.2014 18:00 Vojvodina - Nexe 26:26
8 15.10.2014 19:00 Meshkov Brest - Vojvodina 34:22
9 31.08.2015 18:00 Vojvodina - Vardar 21:26
10 07.12.2014 19:30 Vojvodina - Radnički 31:23
11 18.12.2014 17:00 MKB-MVM Veszprém - Vojvodina 31:26
12 08.11.2014 20:00 Vojvodina - Tatran Prešov 25:29
13 03.12.2014 19:30 Vojvodina - Zagreb 23:28
14 07.02.2015 17:30 Metalurg - Vojvodina 26:26
15 25.02.2015 19:30 Vojvodina - Borac m:tel 27:24
16 18.02.2015 19:00 Nexe - Vojvodina 28:23
17 11.03.2015 19:30 Vojvodina - Meshkov Brest 24:35
18 09.02.2015 18:30 Vardar - Vojvodina 30:26
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga SEHA Liga Play Off MKB-MVM Veszprém 18 17 0 1 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga SEHA Liga Play Off Vardar 18 15 0 3 45
3 Prelazi u ligu višeg ranga SEHA Liga Play Off Meshkov Brest 18 13 0 5 39
4 Prelazi u ligu višeg ranga SEHA Liga Play Off Zagreb 18 12 0 6 36
5 Prelazi u ligu višeg ranga SEHA Liga Play Off Tatran Prešov 18 11 0 7 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga SEHA Liga Play Off Nexe 18 5 1 12 16
7 Metalurg 18 5 1 12 16
8 Borac m:tel 18 4 1 13 13
9 Vojvodina 18 2 4 12 10
10 Radnički 18 2 1 15 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu