XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2008 Partizan (KM) - Šumadija (A) 0:0
2 31.08.2008 Šumadija (A) - Orlovac 4:1
3 07.09.2008 Sloga (S) - Šumadija (A) 2:1
4 10.09.2008 Šumadija (A) - Sloga (BB) 1:1
5 13.09.2008 Mokra Gora - Šumadija (A) 1:3
6 21.09.2008 Šumadija (A) - Polet (Lj) 1:0
7 28.09.2008 Šumadija 1903 - Šumadija (A) 2:0
8 05.10.2008 Šumadija (A) - Crnokosa 3:2
9 08.10.2008 Gruža - Šumadija (A) 1:1
10 12.10.2008 Šumadija (A) - Prijevor 3:1
11 19.10.2008 Jedinstvo Putevi - Šumadija (A) 0:0
12 25.10.2008 Omladinac (NS) - Šumadija (A) 2:0
13 29.10.2008 Šumadija (A) - Vodojaža 1:1
14 01.11.2008 Takovo - Šumadija (A) 0:1
15 09.11.2008 Šumadija (A) - Pobeda 3:0
16 16.11.2008 Bane - Šumadija (A) 0:1
17 23.11.2008 Šumadija (A) - Erdoglija 2:0
18 15.03.2009 Šumadija (A) - Partizan (KM) 2:2
19 24.03.2009 Orlovac - Šumadija (A) 0:1
20 29.03.2009 Šumadija (A) - Sloga (S) 3:0
21 01.04.2009 Sloga (BB) - Šumadija (A) 0:0
22 05.04.2009 Šumadija (A) - Mokra Gora 3:0
23 12.04.2009 Polet (Lj) - Šumadija (A) 4:1
24 15.04.2009 Šumadija (A) - Šumadija 1903 0:0
25 18.04.2009 Crnokosa - Šumadija (A) 2:1
26 26.04.2009 Šumadija (A) - Gruža 1:0
27 29.04.2009 Prijevor - Šumadija (A) 1:0
28 03.05.2009 Šumadija (A) - Jedinstvo Putevi 3:0
29 10.05.2009 Šumadija (A) - Omladinac (NS) 1:0
30 17.05.2009 Vodojaža - Šumadija (A) 0:2
31 20.05.2009 Šumadija (A) - Takovo 4:2
32 24.05.2009 Pobeda - Šumadija (A) 0:1
33 31.05.2009 Šumadija (A) - Bane 2:0
34 05.06.2009 Erdoglija - Šumadija (A) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Fuzija sa drugim klubom Fuzija sa Erdoglijom Šumadija 1903 34 21 8 5 71
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Šumadija (A) 34 19 8 7 65
3 Polet (Lj) 34 19 7 8 64
4 Beleška: prelazi u novoformiranu zonu Drina Sloga (BB) 34 17 11 6 62
5 Omladinac (NS) 34 17 8 9 59
6 Pobeda 34 14 8 12 50
7 Partizan (KM) 34 15 4 15 49
8 Vodojaža (-3) 34 14 6 14 45
9 Beleška: prelazi u novoformiranu zonu Drina Jedinstvo Putevi 34 11 12 11 45
10 Orlovac 34 11 11 12 44
11 Beleška: prelazi u novoformiranu zonu Drina Sloga (S) 34 13 3 18 42
12 Takovo 34 11 7 16 40
13 Prijevor 34 11 6 17 39
14 Bane 34 10 9 15 39
15 Beleška: prelazi u novoformiranu zonu Dunav Gruža 34 10 8 16 38
16 Mokra Gora 34 11 3 20 36
17 Erdoglija 34 9 7 18 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću okružnu ligu Crnokosa 34 6 8 20 26
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu