XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:00 Vinogradi DB - Šumadinac 3:2
2 31.08.2014 17:00 Šumadinac - Budućnost 3:3
3 06.09.2014 17:00 Ćava - Šumadinac 5:2
4 13.09.2014 16:30 Šumadinac - Sloga (D) 2:4
5 21.09.2014 16:30 Jedinstvo - Šumadinac 7:1
6 24.09.2014 16:30 Šumadinac - Sloboda 6:0
7 28.09.2014 16:00 Korićani - Šumadinac 3:3
8 05.10.2014 16:00 Šumadinac - Borac 2:0
9 12.10.2014 15:00 Kolonija - Šumadinac 3:2
10 19.10.2014 15:00 Arsenal - Šumadinac 4:2
11 26.10.2014 14:00 Šumadinac - Maršić 3:1
13 09.11.2014 13:00 Šumadinac - Sušica 5:0
14 15.11.2014 13:00 Jadran - Šumadinac 3:0
15 23.11.2014 13:00 Šumadinac - Mladost (P) 1:1
16 22.03.2015 15:00 Šumadinac - Vinogradi DB 1:3
17 29.03.2015 15:00 Budućnost - Šumadinac 3:0
18 05.04.2015 16:00 Šumadinac - Ćava 1:4
19 11.04.2015 16:00 Sloga (D) - Šumadinac 1:0
20 19.04.2015 16:00 Šumadinac - Jedinstvo 1:2
21 22.04.2015 16:30 Sloboda - Šumadinac 2:1
22 26.04.2015 16:30 Šumadinac - Korićani 2:1
23 02.05.2015 16:30 Borac - Šumadinac 0:1
24 10.05.2015 16:30 Šumadinac - Kolonija 2:0
25 17.05.2015 16:30 Šumadinac - Arsenal 4:2
26 24.05.2015 17:00 Maršić - Šumadinac 2:4
28 07.06.2015 17:00 Sušica - Šumadinac 7:0
29 14.06.2015 17:30 Šumadinac - Jadran 1:0
30 21.06.2015 17:30 Mladost (P) - Šumadinac 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Morava Arsenal 28 21 4 3 67
2 Jadran 28 13 5 10 44
3 Mladost (P) 28 12 6 10 42
4 Kolonija 28 11 8 9 41
5 Vinogradi DB 28 11 5 12 38
6 Budućnost 28 11 5 12 38
7 Ćava 28 11 5 12 38
8 Borac 28 12 2 14 38
9 Sloga (D) 28 10 7 11 37
10 Jedinstvo 28 10 7 11 37
11 Sloboda 28 9 9 10 36
12 Sušica 28 10 3 15 33
13 Korićani 28 8 9 11 33
14 Šumadinac 28 10 3 15 33
15 Baraž Baraž protiv drugoplasirane ekipe Druge lige Kragujevca (21. oktobar): Maršić - 21. Oktobar 2:2, 30.06. revanš Maršić (-3) 28 9 6 13 30
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu