XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:00 Majdanpek - Rudna Glava 3:1
2 31.08.2014 11:00 Ključ - Rudna Glava 4:2
3 06.09.2014 16:30 Rudna Glava - Šarbanovac 1:0
4 14.09.2014 16:00 Radnički - Rudna Glava 2:1
6 28.09.2014 16:00 Krivelj - Rudna Glava 1:2
7 04.10.2014 15:30 Rudna Glava - Branik 8:1
8 12.10.2014 15:30 Blizna - Rudna Glava 0:3
9 18.10.2014 15:00 Rudna Glava - Zlot 2:1
10 25.10.2014 14:00 Poreč - Rudna Glava 2:1
11 01.11.2014 14:00 Rudna Glava - Deli Jovan 2:2
12 09.11.2014 14:00 Slatina (B) - Rudna Glava 5:2
13 15.11.2014 13:30 Rudna Glava - Sloga 0:2
14 21.03.2015 15:00 Rudna Glava - Majdanpek 2:3
15 15.04.2015 16:00 Rudna Glava - Ključ 5:4
16 05.04.2015 16:00 Šarbanovac - Rudna Glava 6:0
17 11.04.2015 16:00 Rudna Glava - Radnički 3:2
19 25.04.2015 16:00 Rudna Glava - Krivelj 0:4
20 03.05.2015 16:30 Branik - Rudna Glava 0:2
21 09.05.2015 16:30 Rudna Glava - Blizna 3:1
22 16.05.2015 16:30 Zlot - Rudna Glava 2:1
23 23.05.2015 17:00 Rudna Glava - Poreč 1:3
24 31.05.2015 17:00 Deli Jovan - Rudna Glava 4:0
25 07.06.2015 17:30 Rudna Glava - Slatina (B) 2:2
26 14.06.2015 17:30 Sloga - Rudna Glava 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Poreč 24 17 3 4 54
2 Slatina (B) 24 16 3 5 51
3 Ključ 24 14 2 8 44
4 Majdanpek (-3) 24 12 7 5 40
5 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Šarbanovac 24 12 4 8 40
6 Sloga 24 12 2 10 38
7 Zlot 24 11 4 9 37
8 Deli Jovan 24 9 8 7 35
9 Branik 24 9 3 12 30
10 Rudna Glava 24 9 2 13 29
11 Blizna 24 4 3 17 15
12 Krivelj 24 3 5 16 14
13 Radnički 24 4 2 18 14
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu