XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2014 17:00 Malošište - Jedinstvo 4:0
2 31.08.2014 17:00 Jedinstvo - Zemljoradnik 4:3
3 06.09.2014 16:30 Naisus - Jedinstvo 2:3
4 14.09.2014 16:30 Jedinstvo - Knežica 2:0
5 17.09.2014 16:00 Radnički 1947 (Č) - Jedinstvo 2:0
6 21.09.2014 16:00 Orljane - Jedinstvo 3:1
7 28.09.2014 16:00 Jedinstvo - Palilula 0:0
8 01.10.2014 15:30 Zaplanjac - Jedinstvo 5:0
9 05.10.2014 15:30 Jedinstvo - Rasovača 2:1
10 12.10.2014 15:30 Mladost (B) - Jedinstvo 3:1
11 19.10.2014 15:00 Jedinstvo - Borac (T) 5:1
12 26.10.2014 14:00 Morava - Jedinstvo 0:0
13 02.11.2014 14:00 Jedinstvo - Naša krila 1936 3:2
14 08.11.2014 14:00 Koprijan 1975 - Jedinstvo 2:1
15 16.11.2014 13:30 Jedinstvo - Rutevac 5:1
16 23.11.2014 13:30 Radnički 1924 (K) - Jedinstvo 5:0
17 30.11.2014 13:00 Jedinstvo - Mladi radnik 4:3
18 15.03.2015 15:00 Jedinstvo - Malošište 0:1
19 22.03.2015 15:00 Zemljoradnik - Jedinstvo 5:4
20 29.03.2015 15:30 Jedinstvo - Naisus 1:0
21 04.04.2015 16:00 Knežica - Jedinstvo 2:1
22 11.04.2015 16:00 Jedinstvo - Radnički 1947 (Č) 1:3
23 19.04.2015 16:30 Jedinstvo - Orljane 1:1
24 25.04.2015 16:30 Palilula - Jedinstvo 2:0
25 29.04.2015 16:30 Jedinstvo - Zaplanjac 0:3
26 03.05.2015 16:30 Rasovača - Jedinstvo 1:0
27 10.05.2015 16:30 Jedinstvo - Mladost (B) 4:2
28 16.05.2015 17:00 Borac (T) - Jedinstvo 0:0
29 21.05.2015 17:00 Jedinstvo - Morava 0:1
30 24.05.2015 17:00 Naša krila 1936 - Jedinstvo 3:1
31 31.05.2015 17:30 Jedinstvo - Koprijan 1975 6:0
32 07.06.2015 17:30 Rutevac - Jedinstvo 3:5
33 14.06.2015 18:00 Jedinstvo - Radnički 1924 (K) 3:0
34 21.06.2015 18:00 Mladi radnik - Jedinstvo 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Zaplanjac 34 25 2 7 77
2 Malošište 34 22 1 11 67
3 Orljane 34 21 2 11 65
4 Mladost (B) (-2) 34 20 5 9 63
5 Rasovača 34 20 2 12 62
6 Radnički 1947 (Č) 34 16 4 14 52
7 Palilula 34 16 4 14 52
8 Zemljoradnik (-1) 34 17 1 16 51
9 Morava 34 15 5 14 50
10 Naša krila 1936 34 15 2 17 47
11 Radnički 1924 (K) (-1) 34 15 2 17 46
12 Mladi radnik 34 14 4 16 46
13 Koprijan 1975 34 15 1 18 46
14 Jedinstvo 34 13 4 17 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Borac (T) 34 12 6 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Naisus (-1) 34 11 4 19 36
17 Rutevac (-1) 34 8 3 23 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Doljevac Knežica (-1) 34 4 2 28 13