XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2014 17:00 Borac - ŽFK Banat Bagljaš 3:2
2 07.09.2014 16:30 ŽFK Banat Bagljaš - Proleter 2006 2:1
3 14.09.2014 16:30 ASK - ŽFK Banat Bagljaš 2:3
4 21.09.2014 16:00 ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas 1:1
5 28.09.2014 15:30 Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 5:1
6 05.10.2014 15:30 ŽFK Banat Bagljaš - Rusanda 1:0
7 12.10.2014 15:00 OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 0:3
8 19.10.2014 15:00 Omladinac - ŽFK Banat Bagljaš 2:1
9 26.10.2014 14:00 ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 0:2
10 02.11.2014 13:30 Banat - ŽFK Banat Bagljaš 1:0
11 09.11.2014 13:30 ŽFK Banat Bagljaš - Lehel 0:0
12 29.03.2015 15:30 ŽFK Banat Bagljaš - Borac 0:1
13 05.04.2015 15:30 Proleter 2006 - ŽFK Banat Bagljaš 3:1
14 12.04.2015 16:00 ŽFK Banat Bagljaš - ASK 0:0
15 19.04.2015 16:00 Naftagas - ŽFK Banat Bagljaš 2:0
16 26.04.2015 16:00 ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 0:2
17 03.05.2015 16:30 Rusanda - ŽFK Banat Bagljaš 0:3
18 10.05.2015 16:30 ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 2:0
19 17.05.2015 16:30 ŽFK Banat Bagljaš - Omladinac 3:0
20 24.05.2015 OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 5:1
21 31.05.2015 ŽFK Banat Bagljaš - Banat 0:1
22 07.06.2015 Lehel - ŽFK Banat Bagljaš 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Zrenjanin Banat 22 17 4 1 55
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Zrenjanin Proleter 2006 22 15 3 4 48
3 Potisje 22 10 5 7 35
4 OFK Klek 22 10 2 10 32
5 Lehel 22 9 4 9 31
6 Rusanda (-1) 22 9 4 9 30
7 Naftagas 22 8 5 9 29
8 ASK 22 7 6 9 27
9 ŽFK Banat Bagljaš 22 7 3 12 24
10 Omladinac 22 7 1 14 22
11 OFK Gradnulica 22 6 3 13 21
12 Prelazi u ligu nižeg ranga "B" liga FSG Zrenjanin Borac 22 6 2 14 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu