XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2014 17:00 Proleter - Bečej 1918 2:1
2 30.08.2014 17:00 Bečej 1918 - Hajduk 2:0
3 07.09.2014 17:00 Sutjeska - Bečej 1918 0:2
4 13.09.2014 17:00 Bečej 1918 - Mladost 4:1
5 20.09.2014 16:00 Vojvodina - Bečej 1918 0:1
6 24.09.2014 16:00 Bečej 1918 - Krila Krajine 4:1
7 28.09.2014 16:00 Titel - Bečej 1918 0:3
8 04.10.2014 15:30 Bečej 1918 - Kulpin 7:0
9 11.10.2014 15:30 Obilić - Bečej 1918 0:0
10 19.10.2014 15:00 Maglić - Bečej 1918 1:8
11 25.10.2014 14:00 Bečej 1918 - Tvrdjava 8:0
12 02.11.2014 14:00 Borac - Bečej 1918 0:1
13 08.11.2014 13:30 Bečej 1918 - Stari Grad 4:0
14 16.11.2014 13:30 Budućnost - Bečej 1918 2:4
15 22.11.2014 13:30 Bečej 1918 - Mladost Radost 1:0
16 14.03.2015 14:30 Bečej 1918 - Proleter 4:1
17 22.03.2015 14:30 Hajduk - Bečej 1918 1:2
18 28.03.2015 15:00 Bečej 1918 - Sutjeska 4:0
19 05.04.2015 15:30 Mladost - Bečej 1918 2:0
20 11.04.2015 16:00 Bečej 1918 - Vojvodina 2:0
21 18.04.2015 16:00 Krila Krajine - Bečej 1918 1:1
22 22.04.2015 16:30 Bečej 1918 - Titel 3:0
23 26.04.2015 16:30 Kulpin - Bečej 1918 3:2
24 02.05.2015 16:30 Bečej 1918 - Obilić 4:0
25 09.05.2015 16:30 Bečej 1918 - Maglić 8:1
26 16.05.2015 17:00 Tvrdjava - Bečej 1918 4:3
27 20.05.2015 17:00 Bečej 1918 - Borac 3:2
28 24.05.2015 17:00 Stari Grad - Bečej 1918 2:1
29 30.05.2015 17:30 Bečej 1918 - Budućnost 8:1
30 07.06.2015 17:30 Mladost Radost - Bečej 1918 1:7
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Bečej 1918 30 23 2 5 71
2 Borac 30 18 1 11 55
3 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Mladost Radost 30 15 6 9 51
4 Hajduk 30 14 7 9 49
5 Titel 30 14 4 12 46
6 Mladost 30 12 10 8 46
7 Tvrdjava 30 11 9 10 42
8 Budućnost 30 12 6 12 42
9 Vojvodina 30 12 5 13 41
10 Proleter 30 11 7 12 40
11 Sutjeska 30 11 4 15 37
12 Kulpin 30 11 2 17 35
13 Krila Krajine 30 9 7 14 34
14 Stari Grad 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred) Maglić (-1) 30 10 3 17 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Obilić (-1) 30 4 9 17 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu