XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Gradina - Čitluk 2:3
2 24.08.2014 17:00 Čitluk - Vinogradar 5:1
3 31.08.2014 17:00 Šanac - Čitluk 3:1
4 07.09.2014 16:30 Mačkovac - Čitluk 1:0
5 10.09.2014 16:30 Čitluk - Sloga (Ć) 3:0
6 14.09.2014 16:30 Sloga (D) - Čitluk 0:3
7 21.09.2014 16:30 Čitluk - Naupare 3:1
8 28.09.2014 15:30 Jastrebac - Čitluk 4:0
9 05.10.2014 15:30 Čitluk - Mladost 3:2
10 08.10.2014 15:30 13. April - Čitluk 5:0
11 12.10.2014 15:30 Čitluk - Gornji Stepoš 3:2
12 19.10.2014 14:30 Mladi radnik - Čitluk 2:0
13 26.10.2014 13:30 Čitluk - Trudbenik 9:1
14 02.11.2014 13:30 Omladinac - Čitluk 5:1
15 09.11.2014 13:30 Čitluk - Bošnjane 3:4
16 15.11.2014 13:00 Blagotin - Čitluk 3:1
17 23.11.2014 13:00 Čitluk - Jedinstvo 1936 2:0
18 15.03.2015 14:00 Čitluk - Gradina 2:0
19 22.03.2015 14:30 Vinogradar - Čitluk 3:2
20 25.03.2015 14:30 Čitluk - Šanac 5:2
21 29.03.2015 15:30 Čitluk - Mačkovac 0:2
22 05.04.2015 15:30 Sloga (Ć) - Čitluk 2:1
23 12.04.2015 16:00 Čitluk - Sloga (D) 1:2
24 14.04.2015 16:00 Naupare - Čitluk 4:2
25 19.04.2015 16:30 Čitluk - Jastrebac 3:3
26 26.04.2015 16:30 Mladost - Čitluk 7:1
27 03.05.2015 16:30 Čitluk - 13. April 4:1
28 10.05.2015 17:00 Gornji Stepoš - Čitluk 4:0
29 13.05.2015 17:00 Čitluk - Mladi radnik 2:1
30 17.05.2015 17:00 Trudbenik - Čitluk 5:4
31 24.05.2015 17:00 Čitluk - Omladinac 4:1
32 31.05.2015 17:30 Bošnjane - Čitluk 5:3
33 03.06.2015 17:30 Čitluk - Blagotin 5:0
34 07.06.2015 17:30 Jedinstvo 1936 - Čitluk 7:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Bošnjane 34 26 4 4 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Sloga (Ć) 34 23 4 7 73
3 Šanac 34 20 3 11 63
4 13. April (-1) 34 18 5 11 58
5 Naupare 34 17 2 15 53
6 Mačkovac (-1) 34 16 3 15 50
7 Sloga (D) 34 14 6 14 48
8 Mladost 34 15 3 16 48
9 Mladi radnik 34 13 8 13 47
10 Vinogradar (-2) 34 15 4 15 47
11 Gornji Stepoš 34 14 4 16 46
12 Čitluk 34 15 1 18 46
13 Jastrebac 34 13 6 15 45
14 Gradina 34 13 5 16 44
15 Blagotin 34 13 4 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Trudbenik (-3) 34 12 1 21 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Omladinac 34 9 3 22 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac FSRO Jedinstvo 1936 (-2) 34 5 4 25 17
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Vasin je tipovao utakmicu
Vasin je tipovao utakmicu
Zvonko Sladakovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Drugari da li moze neko da napise ako zna raspored prijateljskih utakmica na teritoriji Beograda i okoline u narednih nedelju dana? Daleko je mart i pocetak sezone nizih liga. :) Pozdrav i svako dobro.