XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Milan - Metalac Trg. 1:1
2 Metalac Trg. - Sloboda 1:0
3 Zvižd - Metalac Trg. 0:0
4 Metalac Trg. - Radnički (KG) 0:1
5 Takovo - Metalac Trg. 0:1
6 Metalac Trg. - Inon 1:1
7 Loznica - Metalac Trg. 0:2
8 Šumadija 1903 - Metalac Trg. 2:3
9 Metalac Trg. - Železničar (SM) 4:0
10 Sloga (P) - Metalac Trg. 1:0
11 Metalac Trg. - Jedinstvo Putevi 3:1
12 Rudar (K) - Metalac Trg. 3:0
13 Metalac Trg. - Metalac (GM) 0:1
14 Mladi Radnik - Metalac Trg. 3:0
15 Metalac Trg. - Radnički (ST) 1:0
16 Sevojno - Metalac Trg. 5:1
17 Metalac Trg. - Bane 1:1
18 Metalac Trg. - Milan 0:0
19 Sloboda - Metalac Trg. 1:0
20 Metalac Trg. - Zvižd 3:2
21 Radnički (KG) - Metalac Trg. 1:1
22 Metalac Trg. - Takovo 2:1
23 Inon - Metalac Trg. 2:0
24 Metalac Trg. - Loznica 2:1
25 Metalac Trg. - Šumadija 1903 3:3
26 Železničar (SM) - Metalac Trg. 1:1
27 Metalac Trg. - Sloga (P) 2:0
28 Jedinstvo Putevi - Metalac Trg. 2:0
29 Metalac Trg. - Rudar (K) 1:2
30 Metalac (GM) - Metalac Trg. 3:0
31 Metalac Trg. - Mladi Radnik 0:0
32 Radnički (ST) - Metalac Trg. 3:0
33 Metalac Trg. - Sevojno 0:1
34 Bane - Metalac Trg. 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Radnički (KG) 34 21 9 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Sevojno 34 20 8 6 68
3 Mladi Radnik 34 18 11 5 65
4 Sloboda 34 17 7 10 58
5 Jedinstvo Putevi 34 14 8 12 50
6 Inon 34 12 12 10 48
7 Metalac (GM) 34 13 8 13 47
8 Takovo 34 12 10 12 46
9 Rudar (K) 34 11 12 11 45
10 Metalac Trg. 34 12 9 13 45
11 Železničar (SM) 34 11 10 13 43
12 Milan 34 10 13 11 43
13 Šumadija 1903 34 11 9 14 42
14 Sloga (P) 34 11 9 14 42
15 Loznica 34 11 5 18 38
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Radnički (ST) (-3) 34 11 6 17 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Zvižd 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Bane 34 2 10 22 16
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu