XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:30 Blagotin - Sloga (D) 3:2
2 24.08.2014 17:00 Naupare - Blagotin 5:0
3 30.08.2014 17:00 Blagotin - Jastrebac 3:1
4 07.09.2014 16:30 Mladost - Blagotin 4:2
5 10.09.2014 16:30 Blagotin - 13. April 0:5
6 14.09.2014 16:30 Gornji Stepoš - Blagotin 1:1
7 20.09.2014 16:30 Blagotin - Mladi radnik 3:2
8 28.09.2014 15:30 Trudbenik - Blagotin 1:2
9 04.10.2014 15:30 Blagotin - Omladinac 4:0
10 08.10.2014 15:30 Bošnjane - Blagotin 3:1
11 11.10.2014 15:30 Blagotin - Mačkovac 2:3
12 18.10.2014 14:30 Blagotin - Jedinstvo 1936 2:2
13 26.10.2014 13:30 Gradina - Blagotin 2:1
14 01.11.2014 13:30 Blagotin - Vinogradar 2:2
15 09.11.2014 13:30 Šanac - Blagotin 6:0
16 15.11.2014 13:00 Blagotin - Čitluk 3:1
17 23.11.2014 13:00 Sloga (Ć) - Blagotin 5:2
18 15.03.2015 14:00 Sloga (D) - Blagotin 1:0
19 21.03.2015 14:30 Blagotin - Naupare 0:1
20 25.03.2015 14:30 Jastrebac - Blagotin 3:1
21 28.03.2015 15:30 Blagotin - Mladost 6:2
22 05.04.2015 15:30 13. April - Blagotin 2:1
23 11.04.2015 16:00 Blagotin - Gornji Stepoš 3:3
24 14.04.2015 16:00 Mladi radnik - Blagotin 0:1
25 18.04.2015 16:30 Blagotin - Trudbenik 5:1
26 26.04.2015 16:30 Omladinac - Blagotin 2:0
27 02.05.2015 16:30 Blagotin - Bošnjane 2:3
28 10.05.2015 17:00 Mačkovac - Blagotin 2:3
29 13.05.2015 17:00 Jedinstvo 1936 - Blagotin 0:2
30 16.05.2015 17:00 Blagotin - Gradina 0:1
31 24.05.2015 17:00 Vinogradar - Blagotin 5:4
32 30.05.2015 17:30 Blagotin - Šanac 4:3
33 03.06.2015 17:30 Čitluk - Blagotin 5:0
34 06.06.2015 17:30 Blagotin - Sloga (Ć) 5:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Bošnjane 34 26 4 4 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Sloga (Ć) 34 23 4 7 73
3 Šanac 34 20 3 11 63
4 13. April (-1) 34 18 5 11 58
5 Naupare 34 17 2 15 53
6 Mačkovac (-1) 34 16 3 15 50
7 Sloga (D) 34 14 6 14 48
8 Mladost 34 15 3 16 48
9 Mladi radnik 34 13 8 13 47
10 Vinogradar (-2) 34 15 4 15 47
11 Gornji Stepoš 34 14 4 16 46
12 Čitluk 34 15 1 18 46
13 Jastrebac 34 13 6 15 45
14 Gradina 34 13 5 16 44
15 Blagotin 34 13 4 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Trudbenik (-3) 34 12 1 21 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Omladinac 34 9 3 22 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac FSRO Jedinstvo 1936 (-2) 34 5 4 25 17
Zvonko Sladakovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Drugari da li moze neko da napise ako zna raspored prijateljskih utakmica na teritoriji Beograda i okoline u narednih nedelju dana? Daleko je mart i pocetak sezone nizih liga. :) Pozdrav i svako dobro.
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu