XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 11:00 Dorćol - Turbina 3:0
2 23.08.2014 17:30 Teleoptik - Dorćol 2:1
3 31.08.2014 11:00 Dorćol - GSP Polet 1:0
4 07.09.2014 11:00 Žarkovo - Dorćol 4:1
5 14.09.2014 11:00 Dorćol - Sopot 0:1
6 20.09.2014 16:00 Zemun - Dorćol 2:0
7 29.09.2014 15:30 Dorćol - Hajduk 2:0
8 04.10.2014 15:30 IM Rakovica - Dorćol 2:2
9 12.10.2014 11:00 Dorćol - Brodarac 1947 5:2
10 19.10.2014 11:00 Dorćol - Železnik Lasta 1:2
11 26.10.2014 13:30 Srem - Dorćol 2:0
12 02.11.2014 11:00 Dorćol - BASK 0:1
13 08.11.2014 13:30 IMT - Dorćol 3:0
14 16.11.2014 11:00 Dorćol - Radnički (O) 3:1
15 23.11.2014 13:00 Budućnost - Dorćol 0:1
16 18.03.2015 14:30 Turbina - Dorćol 1:1
17 22.03.2015 11:00 Dorćol - Teleoptik 0:1
18 28.03.2015 11:00 GSP Polet - Dorćol 3:0
19 05.04.2015 11:00 Dorćol - Žarkovo 3:1
20 11.04.2015 16:00 Sopot - Dorćol 2:1
21 15.04.2015 16:00 Dorćol - Zemun 0:2
22 19.04.2015 11:00 Hajduk - Dorćol 2:3
23 26.04.2015 11:00 Dorćol - IM Rakovica 1:0
24 02.05.2015 16:30 Brodarac 1947 - Dorćol 0:1
25 10.05.2015 16:30 Železnik Lasta - Dorćol 1:1
26 17.05.2015 11:00 Dorćol - Srem 2:1
27 20.05.2015 16:30 BASK - Dorćol 1:1
28 24.05.2015 11:00 Dorćol - IMT 0:2
29 31.05.2015 17:00 Radnički (O) - Dorćol 1:2
30 07.06.2015 17:00 Dorćol - Budućnost 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zemun 30 23 6 1 75
2 Teleoptik 30 20 6 4 66
3 IMT 30 17 0 13 51
4 IM Rakovica 30 13 9 8 48
5 Turbina 30 12 8 10 44
6 Brodarac 1947 30 13 5 12 44
7 Dorćol 30 13 4 13 43
8 Železnik Lasta 30 12 7 11 43
9 GSP Polet 30 12 7 11 43
10 Žarkovo 30 12 5 13 41
11 BASK 30 10 9 11 39
12 Budućnost 30 10 3 17 33
13 Srem 30 8 8 14 32
14 Radnički (O) 30 8 5 17 29
15 Sopot 30 5 10 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Hajduk 30 4 4 22 16
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu