XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Nikodije Stojanović Tatko - Jastrebac 2:2
2 24.08.2014 17:00 Jastrebac - Dunđerski 8:0
3 27.08.2014 16:30 Pobeda - Jastrebac 0:6
4 31.08.2014 16:30 Jastrebac - Kaćuša 6:1
5 07.09.2014 11:00 Svetlost - Jastrebac 1:5
6 11.09.2014 16:30 Jastrebac - Borac 5:2
7 14.09.2014 16:00 Dobrič - Jastrebac 0:7
8 21.09.2014 16:00 Jastrebac - Omladinac 5:0
9 28.09.2014 15:30 Kosovac - Jastrebac 0:4
11 12.10.2014 15:00 Jastrebac - Real 8:0
12 18.10.2014 15:00 Jug Bogdan - Jastrebac 3:5
13 26.10.2014 14:00 Jastrebac - Partizanski put 8:0
14 01.11.2014 14:00 Trbunje - Jastrebac 0:2
15 09.11.2014 13:30 Jastrebac - Mladost 1982 4:1
16 15.11.2014 13:30 Polet - Jastrebac 1:3
17 23.11.2014 13:00 Jastrebac - Topličanin 0:1
18 15.03.2015 14:30 Jastrebac - Nikodije Stojanović Tatko 4:0
19 22.03.2015 14:30 Dunđerski - Jastrebac 0:3
20 25.03.2015 15:00 Jastrebac - Pobeda 7:0
21 01.04.2015 16:00 Kaćuša - Jastrebac 1:3
22 05.04.2015 16:00 Jastrebac - Svetlost 2:0
23 08.04.2015 16:00 Borac - Jastrebac 1:1
24 12.04.2015 16:00 Jastrebac - Dobrič 1:0
25 19.04.2015 16:30 Omladinac - Jastrebac 0:6
26 26.04.2015 16:30 Jastrebac - Kosovac 3:1
28 03.05.2015 16:30 Real - Jastrebac 0:9
29 10.05.2015 16:30 Jastrebac - Jug Bogdan 2:1
30 13.05.2015 16:30 Partizanski put - Jastrebac 1:5
31 17.05.2015 17:00 Jastrebac - Trbunje 3:0
32 24.05.2015 17:00 Mladost 1982 - Jastrebac 0:2
33 31.05.2015 17:30 Jastrebac - Polet 7:2
34 06.06.2015 17:30 Topličanin - Jastrebac 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Poraz u baražu Sloga (Ćićevac) - Topličanin 3:2 Topličanin 32 29 3 0 90
2 Jastrebac 32 28 2 2 86
3 Svetlost 32 25 3 4 78
4 Borac 32 17 8 7 59
5 Dunđerski (-2) 32 16 5 11 51
6 Mladost 1982 32 13 4 15 43
7 Kaćuša (-1) 32 12 7 13 42
8 Kosovac 32 11 6 15 39
9 Jug Bogdan 32 11 6 15 39
10 Nikodije Stojanović Tatko 32 9 10 13 37
11 Trbunje (-4) 32 11 4 17 33
12 Dobrič (-1) 32 9 6 17 32
13 Polet (-2) 32 9 7 16 32
14 Real 32 10 2 20 32
15 Pobeda 32 9 2 21 29
16 Omladinac (-2) 32 8 3 21 25
17 Partizanski put (-1) 32 3 6 23 14
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu