XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Radnički (N) - Car Konstantin 4:2
2 23.08.2008 Radnički (N) - Timok 1:0
3 30.08.2008 Svrljig - Radnički (N) 0:1
4 06.09.2008 Radnički (N) - Hajduk Veljko 2:0
5 14.09.2008 Vlasina - Radnički (N) 0:0
6 20.09.2008 Radnički (N) - Sinđelić 4:1
7 28.09.2008 Radnički (P) - Radnički (N) 0:2
8 04.10.2008 Radnički (N) - Dubočica 1:0
10 18.10.2008 Radnički (N) - Topličanin 3:0
11 26.10.2008 Župa - Radnički (N) 2:3
12 01.11.2008 Radnički (N) - Jedinstvo 6:0
13 09.11.2008 Radnik Rosa - Radnički (N) 1:1
14 15.11.2008 Balkanski - Radnički (N) 0:1
15 22.11.2008 Radnički (N) - Kopaonik 2:1
16 15.03.2009 Car Konstantin - Radnički (N) 1:4
17 21.03.2009 Timok - Radnički (N) 1:0
18 28.03.2009 Radnički (N) - Svrljig 1:1
19 01.04.2009 Hajduk Veljko - Radnički (N) 0:0
20 04.04.2009 Radnički (N) - Vlasina 4:0
21 11.04.2009 Sinđelić - Radnički (N) 1:2
22 18.04.2009 Radnički (N) - Radnički (P) 1:0
23 25.04.2009 Dubočica - Radnički (N) 1:1
25 02.05.2009 Topličanin - Radnički (N) 0:2
26 09.05.2009 Radnički (N) - Župa 4:0
27 17.05.2009 Jedinstvo - Radnički (N) 0:2
28 20.05.2009 Radnički (N) - Radnik Rosa 3:1
29 24.05.2009 Radnički (N) - Balkanski 0:0
30 31.05.2009 Kopaonik - Radnički (N) 3:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Liga Srbije Radnički (N) 28 21 6 1 69
2 Timok 28 17 6 5 57
3 Hajduk Veljko 28 15 5 8 50
4 Dubočica 28 14 5 9 47
5 Sinđelić 28 12 7 9 43
6 Balkanski 28 9 11 8 38
7 Car Konstantin 28 10 4 14 34
8 Kopaonik 28 8 9 11 33
9 Svrljig 28 8 9 11 33
10 Radnički (P) 28 9 5 14 32
11 Jedinstvo 28 9 5 14 32
12 Radnik Rosa 28 8 7 13 31
13 Župa 28 7 9 12 30
14 Vlasina 28 7 7 14 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Topličanin 28 6 5 17 23
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu