XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2008 Bežanija - Novi Pazar 0:0
2 24.08.2008 Dinamo - Bežanija 1:1
3 30.08.2008 Bežanija - Indjija 1:2
4 07.09.2008 Novi Sad - Bežanija 1:0
5 13.09.2008 Bežanija - ČSK Pivara 0:0
6 20.09.2008 BSK Borča - Bežanija 2:0
7 27.09.2008 Bežanija - Spartak Z.V. 3:1
8 04.10.2008 Smederevo - Bežanija 3:1
9 08.10.2008 Bežanija - Voždovac 2:1
10 12.10.2008 Hajduk - Bežanija 3:2
11 18.10.2008 Bežanija - Kolubara 2:0
12 25.10.2008 Mladi radnik - Bežanija 1:0
13 01.11.2008 Bežanija - Mladost (A) 1:0
14 09.11.2008 Sevojno - Bežanija 1:1
15 15.11.2008 Bežanija - Metalac 2:2
16 23.11.2008 Bežanija - Mladost (L) 3:0
17 30.11.2008 Srem - Bežanija 3:1
18 07.03.2009 Novi Pazar - Bežanija 3:1
19 14.03.2009 Bežanija - Dinamo 1:0
20 21.03.2009 Indjija - Bežanija 3:0
21 29.03.2009 Bežanija - Novi Sad 1:0
22 04.04.2009 ČSK Pivara - Bežanija 0:0
23 11.04.2009 Bežanija - BSK Borča 0:1
24 18.04.2009 Spartak Z.V. - Bežanija 2:1
25 25.04.2009 Bežanija - Smederevo 0:0
26 29.04.2009 Voždovac - Bežanija 0:0
27 02.05.2009 Bežanija - Hajduk 3:0
28 10.05.2009 Kolubara - Bežanija 1:1
29 13.05.2009 Bežanija - Mladi radnik 0:0
30 16.05.2009 Mladost (A) - Bežanija 3:2
31 24.05.2009 Bežanija - Sevojno 1:1
32 30.05.2009 Metalac - Bežanija 2:0
33 07.06.2009 Mladost (L) - Bežanija 2:2
34 13.06.2009 Bežanija - Srem 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije BSK Borča 34 20 10 4 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Smederevo 34 19 9 6 66
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Mladi radnik 34 18 8 8 62
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Spartak Z.V. 34 17 9 8 60
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Metalac 34 15 10 9 55
6 Indjija 34 15 10 9 55
7 Sevojno 34 13 12 9 51
8 ČSK Pivara 34 14 8 12 50
9 Srem 34 11 11 12 44
10 Mladost (A) 34 11 10 13 43
11 Kolubara 34 10 12 12 42
12 Novi Sad 34 11 9 14 42
13 Dinamo 34 9 12 13 39
14 Mladost (L) 34 10 8 16 38
15 Bežanija 34 8 13 13 37
16 Novi Pazar 34 10 6 18 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Voždovac 34 7 11 16 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Hajduk 34 2 4 28 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu