XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.08.2013 17:30 OFK Petrovac - Dečić 0:0
2 17.08.2013 17:00 Dečić - Lovćen 0:0
3 25.08.2013 17:00 Sutjeska - Dečić 4:1
4 28.08.2013 17:00 Dečić - Čelik 2:2
5 31.08.2013 17:00 Grbalj - Dečić 3:1
6 14.09.2013 16:00 Dečić - Mladost 0:1
7 21.09.2013 15:30 Budućnost - Dečić 2:0
8 25.09.2013 15:00 Dečić - Mogren 1:1
9 28.09.2013 15:00 Rudar - Dečić 2:1
10 05.10.2013 15:00 Dečić - Mornar 2:0
11 19.10.2013 14:30 Zeta - Dečić 2:2
12 26.10.2013 13:30 Dečić - OFK Petrovac 1:1
13 02.11.2013 13:30 Lovćen - Dečić 1:1
14 09.11.2013 13:30 Dečić - Sutjeska 0:1
15 27.11.2013 13:00 Čelik - Dečić 1:1
16 30.11.2013 13:00 Dečić - Grbalj 3:0
17 07.12.2013 13:00 Mladost - Dečić 3:0
18 25.02.2014 14:00 Dečić - Budućnost 0:2
19 01.03.2014 14:00 Mogren - Dečić 3:1
20 08.03.2014 14:30 Dečić - Rudar 1:0
21 15.03.2014 15:00 Mornar - Dečić 2:0
22 22.03.2014 15:00 Dečić - Zeta 1:1
23 26.03.2014 15:30 Mornar - Dečić 2:1
24 29.03.2014 15:30 Dečić - Mogren 2:0
25 05.04.2014 15:30 OFK Petrovac - Dečić 3:0
26 12.04.2014 16:00 Dečić - Mladost 2:1
27 19.04.2014 16:00 Budućnost - Dečić 3:1
28 26.04.2014 16:30 Dečić - Grbalj 0:1
29 03.05.2014 16:30 Čelik - Dečić 5:1
30 10.05.2014 17:00 Dečić - Rudar 1:2
31 17.05.2014 17:30 Lovćen - Dečić 4:2
32 24.05.2014 17:30 Dečić - Zeta 3:4
33 31.05.2014 17:30 Sutjeska - Dečić 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sutjeska 33 17 12 4 63
2 Lovćen 33 17 8 8 59
3 Čelik 33 15 9 9 54
4 Budućnost 33 16 6 11 54
5 OFK Petrovac 33 11 13 9 46
6 Rudar 33 11 9 13 42
7 Grbalj (-3) 33 11 10 12 40
8 Zeta 33 12 4 17 40
9 Mladost 33 11 6 16 39
10 Mogren 33 11 9 13 39
11 Mornar 33 9 9 15 36
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga 2.CFL Dečić 33 5 9 19 24
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu