XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Partizan - Banat 1:0
2 22.08.2008 Partizan - Napredak 3:1
3 31.08.2008 OFK Beograd - Partizan 0:3
4 13.09.2008 Partizan - Borac 2:0
5 21.09.2008 Rad - Partizan 0:3
6 27.09.2008 Partizan - Vojvodina 1:0
7 05.10.2008 Crvena Zvezda - Partizan 0:2
8 18.10.2008 Partizan - Javor Habitfarm 2:2
9 26.10.2008 Čukarički Stankom - Partizan 1:0
10 29.10.2008 Partizan - Jagodina 2:0
11 01.11.2008 Hajduk - Partizan 1:1
12 09.11.2008 Banat - Partizan 0:2
13 15.11.2008 Napredak - Partizan 0:4
14 23.11.2008 Partizan - OFK Beograd 5:1
15 30.11.2008 Borac - Partizan 1:0
16 06.12.2008 Partizan - Rad 1:1
17 11.12.2008 Vojvodina - Partizan 0:0
18 28.02.2009 Partizan - Crvena Zvezda 1:1
19 07.03.2009 Javor Habitfarm - Partizan 0:1
20 14.03.2009 Partizan - Čukarički Stankom 2:0
21 18.03.2009 Jagodina - Partizan 0:1
22 21.03.2009 Partizan - Hajduk 3:0
23 04.04.2009 Partizan - Banat 1:0
24 08.04.2009 Partizan - Crvena Zvezda 2:0
25 12.04.2009 Vojvodina - Partizan 0:2
26 18.04.2009 Partizan - Javor Habitfarm 1:0
27 23.04.2009 Borac - Partizan 0:2
28 26.04.2009 Partizan - OFK Beograd 4:1
29 03.05.2009 Hajduk - Partizan 1:2
30 10.05.2009 Partizan - Jagodina 1:2
31 17.05.2009 Rad - Partizan 1:5
32 23.05.2009 Partizan - Napredak 2:1
33 30.05.2009 Čukarički Stankom - Partizan 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 33 25 5 3 80
2 Vojvodina 33 18 7 8 61
3 Crvena Zvezda 33 17 8 8 59
4 Javor Habitfarm 33 13 14 6 53
5 Borac 33 9 13 11 40
6 Hajduk 33 9 11 13 38
7 Napredak 33 10 8 15 38
8 Rad 33 7 15 11 36
9 Čukarički Stankom 33 9 8 16 35
10 Jagodina 33 10 4 19 34
11 OFK Beograd 33 8 9 16 33
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Liga Srbije Banat 33 7 10 16 31
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu