XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.10.2013 19:00 Jedinstvo - Vojvodina NS seme 1:3
2 24.10.2013 18:00 Ribnica - Vojvodina NS seme 2:3
3 31.10.2013 18:00 Vojvodina NS seme - Partizan Vizura 1:3
4 10.11.2013 19:00 Spartak (LJ) - Vojvodina NS seme 0:3
5 15.11.2013 18:30 Vojvodina NS seme - Radnički 2:3
6 23.11.2013 18:00 Đerdap - Vojvodina NS seme 0:3
7 28.11.2013 18:30 Vojvodina NS seme - Mladi radnik 3:2
8 06.12.2013 19:00 Spartak (S) - Vojvodina NS seme 0:3
9 14.12.2013 18:00 Vojvodina NS seme - Crvena Zvezda 0:3
10 20.12.2013 18:30 Vojvodina NS seme - Jedinstvo 3:0
11 09.01.2014 18:00 Vojvodina NS seme - Ribnica 3:2
12 18.01.2014 18:00 Partizan Vizura - Vojvodina NS seme 3:0
13 24.01.2014 18:00 Vojvodina NS seme - Spartak (LJ) 3:0
14 02.02.2014 18:00 Radnički - Vojvodina NS seme 2:3
15 07.02.2014 18:00 Vojvodina NS seme - Đerdap 3:1
16 13.02.2014 18:00 Mladi radnik - Vojvodina NS seme 3:1
17 28.02.2014 18:00 Vojvodina NS seme - Spartak (S) 3:0
18 06.03.2014 18:00 Crvena Zvezda - Vojvodina NS seme 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Play Off Crvena Zvezda 18 17 1 49
2 Doigravanje (Play Off) Play Off Partizan Vizura 18 16 2 46
3 Doigravanje (Play Off) Play Off Vojvodina NS seme 18 12 6 34
4 Doigravanje (Play Off) Play Off Radnički 18 9 9 29
5 Doigravanje (Play Off) Play Off Ribnica 18 8 10 26
6 Doigravanje (Play Off) Play Off Spartak (LJ) 18 8 10 22
7 Doigravanje (Play Off) Play Off Đerdap 18 7 11 22
8 Doigravanje (Play Off) Play Off Mladi radnik 18 7 11 22
9 Baraž Spartak (S) 18 6 12 19
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Jedinstvo 18 0 18 1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu