XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.10.2013 18:00 Zdravlje Leskovac - Radnik 68:52
2 13.10.2013 18:00 Zdravlje Leskovac - Rtanj 76:69
3 19.10.2013 14:30 Niš - Zdravlje Leskovac 70:59
4 28.10.2013 18:30 Zdravlje Leskovac - Prokuplje 75:70
5 02.11.2013 19:00 Knjaževac - Zdravlje Leskovac 81:61
6 10.11.2013 18:00 Zdravlje Leskovac - OKK Junior 78:70
7 17.11.2013 12:00 Kuršumlija - Zdravlje Leskovac 58:83
8 24.11.2013 20:00 Zdravlje Leskovac - Dimitrovgrad 83:58
9 30.11.2013 19:00 Bor RTB - Zdravlje Leskovac 88:78
10 08.12.2013 18:00 Zdravlje Leskovac - Sokobanja 102:60
11 13.12.2013 18:00 Jablanica - Zdravlje Leskovac 83:87
12 22.12.2013 18:00 Zdravlje Leskovac - Jug 100:66
13 29.12.2013 19:00 Mladost - Zdravlje Leskovac 67:77
14 01.02.2014 15:00 Radnik - Zdravlje Leskovac 64:70
15 07.02.2014 17:30 Rtanj - Zdravlje Leskovac 78:82
16 16.02.2014 18:00 Zdravlje Leskovac - Niš 68:57
17 23.02.2014 14:00 Prokuplje - Zdravlje Leskovac 87:84
18 06.03.2014 18:00 Zdravlje Leskovac - Knjaževac 89:88
19 08.03.2014 18:30 OKK Junior - Zdravlje Leskovac 63:85
20 16.03.2014 18:00 Zdravlje Leskovac - Kuršumlija 81:64
21 21.03.2014 20:00 Dimitrovgrad - Zdravlje Leskovac 59:82
22 30.03.2014 18:00 Zdravlje Leskovac - Bor RTB 115:66
23 05.04.2014 18:00 Sokobanja - Zdravlje Leskovac 73:76
24 13.04.2014 18:00 Zdravlje Leskovac - Jablanica 147:58
25 19.04.2014 18:00 Jug - Zdravlje Leskovac 53:121
26 26.04.2014 20:00 Zdravlje Leskovac - Mladost 141:66
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Zdravlje Leskovac 26 22 4 48
2 Niš 26 22 4 48
3 Knjaževac 26 21 5 47
4 Radnik 26 17 9 43
5 Prokuplje 26 15 11 41
6 Bor RTB 26 13 13 39
7 Sokobanja 26 12 14 38
8 OKK Junior 26 11 15 37
9 Rtanj 26 10 16 36
10 Kuršumlija 26 10 16 36
11 Dimitrovgrad 26 10 16 36
12 Jug 26 7 19 33
13 Jablanica 26 6 20 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga RL Istok Mladost 26 6 20 32
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu