XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.09.2013 16:30 OFK Vinci - Električar 2:0
2 08.09.2013 16:00 Električar - Barič 3:0
3 11.09.2013 16:00 Srednjevo - Električar 0:2
4 15.09.2013 16:00 Električar - Ram 6:0
5 22.09.2013 16:00 Usije - Električar 3:3
6 29.09.2013 15:30 Carevac - Električar 1:1
7 06.10.2013 15:00 Električar - Kumane 2:0
8 09.10.2013 15:00 Radnički - Električar 1:1
9 13.10.2013 14:30 Električar - Pek 3:0
10 20.10.2013 14:30 Žika Marković Uča - Električar 3:2
11 27.10.2013 13:30 Električar - Desine 4:3
12 03.11.2013 13:00 OFK Braničevo - Električar 1:0
13 10.11.2013 13:00 Električar - Polet 2:1
14 17.11.2013 13:00 Graničar 2013 - Električar 0:3
15 24.11.2013 13:00 Električar - Mrčkovac 3:0
16 16.03.2014 14:30 Električar - OFK Vinci 0:0
17 23.03.2014 14:30 Barič - Električar 0:4
18 30.03.2014 15:00 Električar - Srednjevo 6:0
19 06.04.2014 15:30 Ram - Električar 1:3
20 13.04.2014 15:30 Električar - Usije 1:0
21 18.04.2014 16:00 Električar - Carevac 0:1
22 22.04.2014 16:00 Kumane - Električar 3:1
23 27.04.2014 16:00 Električar - Radnički 2:3
24 02.05.2014 16:30 Pek - Električar 6:1
25 04.05.2014 16:30 Električar - Žika Marković Uča 2:2
26 11.05.2014 16:30 Desine - Električar 1:1
27 28.05.2014 16:30 Električar - OFK Braničevo 0:4
28 01.06.2014 17:00 Polet - Električar 0:3
29 08.06.2014 17:00 Električar - Graničar 2013 3:0
30 15.06.2014 17:00 Mrčkovac - Električar 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ OFK Braničevo 30 24 4 2 76
2 Carevac 30 24 2 4 74
3 Žika Marković Uča 30 21 3 6 66
4 OFK Vinci 30 19 5 6 62
5 Radnički 30 18 4 8 58
6 Pek (-1) 30 19 1 10 57
7 Električar 30 15 6 9 51
8 Polet 30 14 2 14 44
9 Kumane (-1) 30 13 3 14 41
10 Barič 30 11 3 16 36
11 Ram 30 9 2 19 29
12 Graničar 2013 30 9 2 19 29
13 Usije (-1) 30 8 2 20 25
14 Mrčkovac 30 7 1 22 22
15 Srednjevo 30 5 1 24 16
16 Desine 30 3 1 26 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu