XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.09.2013 11:00 Gredetin - Ratar 0:1
2 08.09.2013 16:30 Ratar - OFK Sloga (D) 1:0
3 15.09.2013 16:00 Vukašinovac - Ratar 0:2
4 18.09.2013 16:00 Ratar - Tempo 2:0
5 21.09.2013 15:30 OFK Draževac - Ratar 9:0
6 29.09.2013 15:30 Ratar - Kraljevo 2:1
7 06.10.2013 15:00 Napredak 2012 - Ratar 3:0
9 16.10.2013 14:30 Pobeda 1976 - Ratar 2:2
10 20.10.2013 14:30 Ratar - Polet (V) 0:3
11 27.10.2013 14:00 Feniks 2012 - Ratar 3:6
12 03.11.2013 14:00 Ratar - Crvena Zvezda 0:2
13 10.11.2013 13:30 Jedinstvo - Ratar 4:0
14 17.11.2013 13:30 Polet (R) - Ratar 0:0
15 24.11.2013 13:00 Ratar - Sloga (K) 0:3
16 16.03.2014 11:00 Ratar - Gredetin 2:0
17 23.03.2014 15:00 OFK Sloga (D) - Ratar 3:0
18 30.03.2014 15:30 Ratar - Vukašinovac 1:0
19 05.04.2014 16:00 Tempo - Ratar 1:3
20 13.04.2014 11:00 Ratar - OFK Draževac 1:0
21 20.04.2014 11:00 Kraljevo - Ratar 2:0
22 27.04.2014 16:30 Ratar - Napredak 2012 2:0
24 07.05.2014 16:30 Ratar - Pobeda 1976 3:1
25 10.05.2014 16:30 Polet (V) - Ratar 1:1
26 18.05.2014 16:30 Ratar - Feniks 2012 5:1
27 25.05.2014 11:00 Crvena Zvezda - Ratar 2:1
28 28.05.2014 17:00 Ratar - Jedinstvo 0:4
29 31.05.2014 17:00 Ratar - Polet (R) 3:2
30 07.06.2014 17:00 Sloga (K) - Ratar 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Jedinstvo 28 24 2 2 74
2 Beleška: Baraž: (3) Sloga (Korman) - (2) Polet (Vitoševac) 3:0 (1:0). Polet (V) 28 21 5 2 68
3 Beleška: Baraž: (3) Sloga (Korman) - (2) Polet (Vitoševac) 3:0 (1:0), plasman u završnu rudndu baraža protiv ekipe Borac (Trnjane). Sloga (K) 28 20 3 5 63
4 Beleška: Poraz u polufinalu baraža od ekipe Sloge. OFK Draževac 28 18 2 8 56
5 Beleška: Poraz u polufinalu baraža od ekipe Poleta . Ratar 28 14 4 10 46
6 Crvena Zvezda 28 14 3 11 45
7 Napredak 2012 28 13 3 12 42
8 Kraljevo 28 12 3 13 39
9 Polet (R) 28 11 5 12 38
10 OFK Sloga (D) 28 10 5 13 35
11 Pobeda 1976 28 7 3 18 24
12 Gredetin 28 5 5 18 20
13 Tempo 28 5 3 20 18
14 Klub se ugasio Feniks 2012 28 5 3 20 18
15 Vukašinovac 28 4 5 19 17
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu